Magazín pro řidiče začátečníky i ostřílené šoféry

Magazín pro řidiče začátečníky i ostřílené šoféry_nahledovy

Je až s podivem, jak se situace s automobily za nějakých sto třicet let změnila. Od doby, kdy auta byla výsadou několika nejbohatších, a kdy jezdila stěží rychleji než krokem, jsme se posunuli až k dnešku, kdy má téměř každý z nás řidičák a dobrá polovina z nás vlastní auto nebo využívá auto služební. Ale řízení auta je přirozeně velká zodpovědnost a člověk se neustále něco nového učí a objevuje další a další náležitosti, které k volantu a pedálům patří. Od toho, aby se tyto informace dostaly od zdrojů přímo k šoférům, jsou tu pak mimo jiné nejrůznější časopisy a portály, a jedním z nich je právě motoristický magazín Moto&Cars.

 Zajímavosti o autech

V několika kategoriích zde najdete tipy, rady a vychytávky, týkající se jak samotné jízdy a techniky aut, tak i financování, pojištění či leasingu. Určitě se vám budou hodit praktické rady, které vám pomohou snížit riziko nehody, případně se, pokud už k ní dojde, zachovat správně. Kromě toho v magazínu také najdete nejrůznější zajímavosti o autech, jejich testy nebo informace o vybraných značkách aut, které vám jistě přijdou vhod při výběru auta. V neposlední řadě stojí za zmínku i velmi užitečná videa, která mohou být přínosem jak pro nováčky, tak i pro zkušené motoristy. Nebo se jimi můžete jen pobavit.

 Auto-Moto rady

Velkou výhodou tohoto magazínu je šíře témat, kterými pokrývá prakticky celý svět, ve kterém smrdí benzín a vrčí motory. Přestože to hlavní, co je pro řízení potřeba, zkušenosti, nezískáte jinak, než řízením, a jinde, než na silnici, zkuste si přečíst aspoň pár článků. Píší je redaktoři, které tématům rozumí, vyznají se v nich, a vědí, co člověk, motorista, potřebuje vědět. S největší pravděpodobností se pak dozvíte i řadu tipů a triků, které jste dosud neznali. Pokud tedy sháníte praktické auto-moto rady, je pro vás magazín Moto&Cars skvělou volbou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz