Automyčka Express šetří váš čas

Pořád si říkáte, že je potřeba umýt vůz, ale stále vám nezbývá čas? Řešením je služba Automyčka Express.

Šetřete svůj čas i peněženku

Automobil vyžaduje nejen pravidelné dolévání benzínu a oleje, ale potřebuje také umývat. Z podvozku je potřeba odstraňovat sníh a nečistoty. Rovněž je důležité používat kvalitní vosk s UV filtrem, který ochrání lak na karoserii. Špinavá zrcátka a čelní i zadní okno vedou ke zbytečným nehodám.

Nemáte čas dojet do myčky? Dohodněte si odvezení a opětovné přivezení vozu před dům či kancelář. Váš vůz je po celou dobu v maximálním bezpečí. Vyberte si ověřenou a spolehlivou službu Automyčku Express.

Využijte Automyčku Express

S Automyčkou Express budete mít jistotu, že je váš vůz čistý a v pořádku. Výhodou jsou nízké ceny, ale také rychlost a spolehlivost při mytí. V myčce jsou používány ekologické čistící prostředky, které neničí části auta a rovněž jsou šetrné k životnímu prostředí, myčka rovněž disponuje vlastní moderní čistírnou odpadních vod.

V případě časově náročnějšího čištění vozu vám bude zapůjčen náhradní vůz. Pravidelní zákazníci mohou využít výhodné akce a vyzkoušet převratné novinky. Mytí automobilu probíhá výhradně ručně. Váš vůz je pod dohledem kamer. V průběhu mytí vozu si můžete klidně obstarat pochůzky či nákupy.

Objednat si mytí vozu můžete také online, stačí se objednat na webu Automyčky Express. Nemusíte čekat, až na vás přijde řada a také nepřijedete zbytečně. Automyčka Express používá certifikáty  EU – ISO 9001 a ISO 14001. Výhodou je pracovní doba 12 hodin denně. Po celé ČR najdete více než 18 poboček v moderních nákupních centrech. Váš vůz je vyčištěn zpravidla do jedné hodiny.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz