Lyže nebo kolo? Se správným nosičem je snadno převezete

Chystáte se na výlet nebo dovolenou a chcete si sebou vzít lyže či kolo? Jenže jak je převézt tak, aby vám nezabrali v autě hromadu místa? Jde to snadno. Stačí si pořídit vhodný nosič na auto a můžete s radostí vyrazit. Je však důležité vybírat vždy z kvalitních nosičů, abyste kvůli nekvalitním materiálům nepřišli nejen o nosič, ale i o to, co je na něm uchyceno. Skvělé zboží vám přináší značka Thule, švédský výrobce, který je znám především svou vysokou kvalitou, detailním zpracováním a stálou inovací. Všechny produkty vyrábějí jen odborníci z oblasti designu, bezpečnosti, funkčnosti a praktičnosti.

kolo

Objednávejte snadno na internetu

Na eshopu prodejnath.cz si snadno objednáte takový nosič, střešní box nebo i jiné zboží, které potřebujete. Střešní nosiče Thule jsou navrženy v mnoha různých provedeních, povrchových úpravách i uchyceních. Vybíráte podle typu vozidla, střechy a samozřejmě i podle financí. Chystáte se na hory? Pak díky nosiči na lyže a snowboardy vás letos nečeká žádný stres ze skládání zavazadel, lyží a snowboardů do vašeho automobilu. Lyže i snowboardy jednoduše připevníte na nosič a v autě vám zbude dostatek prostoru na jiné věci. Navíc se převážení těchto věcí mimo vnitřní prostor vozu doporučuje i z hlediska bezpečnosti. V nabídce je několik různých typů nosičů, které jsou určeny pro převoz lyží, snowboardů nebo běžek. Pro jednodušší a rychlejší výběr můžete použít konfiguraci, díky které si snadno navolíte všechny parametry vašeho nosiče.

Stejně tak snadno si můžete pořídit nosič na jízdní kola, která by se vám velmi těžko převážela v zavazadlovém prostoru. Nosič jízdních kol vám ušetří mnoho prostoru a navíc bude vaše jízda jednodušší a bezpečnější. Při výběru vhodného nosiče pamatujte na to, kolik kol budete převážet.

Mimo samotných nosičů se dají snadno převážet různé věci i pomocí střešních boxů. Ty představují jednoduché, elegantní a velmi bezpečné řešení při problémech s přepravou lyží, snowboardů, zavazadel, kočárků a jiných velkých věcí. Získáte tak více místa v autě a větší pohodlí. Autobox je možné použít na všechny typy vozů, pokud jsou vybaveny správným střešním nosičem.

Díky těmto pomocníkům můžete vyrazit na své cesty mnohem jednodušeji, snadněji a bezpečněji. Volné místo v autě snadno využijete pro svá zavazadlo, což zejména ženy, jistě ocení.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz