Lyže HEAD

Milovníci zimních sportů si jistě nedokáží představit zimu bez zasněžených hor, skvěle upravených svahů a pohody. Ale k tomu, aby si člověk pobyt na horách opravdu užil, však také potřebuje správné vybavení. Pokud jste milovníci lyžování, tak tou nejdůležitější součástí jsou samozřejmě kvalitní lyže.

lyže HEAD

Levné lyže i jejich příslušenství dnes nabízí mnoho různých prodejců a na výběr je z mnoha značek. Jednou z velmi oblíbených a kvalitních začek jsou lyže HEAD. Před koupí lyží byste si měli promyslet, které lyže pro vás budou nejvhodnější, protože záleží na vašem umu i na stylu jízdy, který preferujete, podle toho bude třeba zvolit typ lyží. Pokud se nebudete s výběrem jisti, zcela jistě vám poradí prodejci ve specializovaných prodejnách či e-shopech.

·  Lyže HEAD Worldcup Rebels i.SL SW SFP 13 + FreeFlex Pro 11 – model určený pro špičkové lyžaře nebo pro ty, kdo preferují agresivní jízdu.

·  Lyže HEAD i.Supershape Rally SW PR TFB + PRX 12 S. – velice kvalitní lyže vhodné zejména pro náročné a zkušené lyžaře milující rychlou jízdu.

·  Sjezdové lyže Head Worldcup i.SL + vázání Free Flex Pro 14 model. – lyže, které byly vyvinuty společně s Bodem Millerem. Velmi dobře drží a jezdí svižně.

·  Lyže HEAD i.Supershape Rally SW PR PRO + HEAD PRX 12.- lyže pro ty, kdo mají dobré lyžařské schopnosti a milují rychlost.

Samozřejmě nabídka sortimentu HEAD je mnohem širší. My jsme pro vás zjišťovali nabídku na p-sport.cz, kde je na výběr z různých typů i cenových relací. Obchod má na své zboží mnohé akce a v prodeji jsou i použité lyže Head. Mimo lyží zde můžete zakoupit i oblečení, batohy, věci na cyklistiku, zimní boty a mnoho dalšího. Na výběr je z mnoha různých značek.

Něco málo o lyžování

I když asi každý ví, co je to lyžování, trocha teorie nikdy neškodí. Lyžování v podstatě spočívá v pohybu člověka vlastní silou po sněhu a za pomoci lyží, které jsou pomocí vázání připevněné k botám. Původně bylo lyžování určeno k dopravě, ovšem v průběhu 20. století se postupně stalo sportovní a rekreační aktivitou. Jako alternativa k lyžím se dnes používá také snowboard, velmi oblíbená náhrada zejména u mladších ročníků. Mnoha odvětvími je lyžování zastoupeno i na olympijských hrách.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz