Levné letenky do Málagy

Chystáte se vydat na dovolenou, avšak pořád váháte, kam vaše kroky povedou? Zkuste španělskou Málagu, kde můžete spojit koupání u azurového pobřeží spolu s poznáváním místních památek, nebo si třeba vyrazit na výlet do dalších blízkých měst s úchvatnou architekturou a historií.

Levné letenky do celého světa

Málaga je šestým největším městem celého Španělska a svou polohou si úplně říká o zapůjčení automobilu a pořádání výletů po okolí. Vždyť v dosahu je 4. největší město Sevilla s úžasným historickým centrem, Granada se slavnou středověkou pevností Alhambra a také neméně proslulá Córdoba.

Levné letenky

Levné letenky

Obrovskou výhodou Málagy je její cenová dostupnost. Zpáteční letenky do Málagy pořídíte již od několika málo tisícikorun, a rozhodně se nemusíte obávat zastaralého a přeplněného letiště či složitě dopravní dostupnosti. Letiště v Málaze je 4. nejrušnější ve Španělsku a jedná se o architektonický skvost. Původně bylo otevřeno již v roce 1919 a v dnešní době se může pyšnit hned 3 moderně vybavenými terminály, díky čemuž není pro letiště problém odbavit přes 14 milionů pasažérů jako v loňském roce.

Pokud se pro cestu do jižního Španělska opravdu rozhodnete, zkuste si udělat čas mimo sezónu. Pro poznávání lokálních tradic a kulturních památek budete mít rozhodně příznivější počasí než v červenci či srpnu. To musíte počítat s teplotami vysoko nad 30 stupni Celsia, což se hodí spíše na pasivnější dovolenou strávenou u moře. I koupání a opalování si v Málaze nepochybně užijete, avšak vzhledem k obrovské historii, kterou se Málaga a její sousedé mohou chlubit, by byla škoda se připravit o turistické zážitky. Že Andalusie není pouze korida a sluníčko věděli už místní slavní rodáci v čele s malířem Pablem Picassem a filmovým idolem Antoniem Banderasem

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz