Vychytávky pro lepší internet na cestách s obytným vozem

Pronájem obytných vozů je lákavý zejména na letní dovolenou. Můžete se ale stát i celoročním digitálním nomádem. Pokud si dokážete najít svůj způsob obživy „online“, proč u toho také neprocestovat svět? Zní to krásně a lákavě, avšak přináší to s sebou i mnohá úskalí. Prvním a také asi největším z nich je stabilní internetové připojení. Pro zvýšení pravděpodobnosti, že vám internet nevypoví službu, když zrovna čekáte na důležitý hovor s klientem, můžete využít několika následujících tipů. Například Power Wifi antény, klasického 20W měniče a španělské Mundo SIM – její cena se pohybuje okolo jednoho eura za 100 megabytů. A to navíc všude po celé Evropě.

Další z věcí, které vám při hledání internetového připojení usnadní práci, jsou různé specializované aplikace. Například Wifi Map Pro s databází hesel sítí. Kromě toho to může být i aplikace Speedtest.net, která dokáže měřit rychlost. Po cestě můžete často najít připojení například v sítích Carrefour (ve Španělsku jich je spousty), dále v McDonald’s, IKEA a nebo v sítích kaváren Starbucks.

Doporučení číslo tři: pitná voda na většině benzinových pump je zdarma. Půjčovna obytných vozů doporučuje mít v zásobě na denní spotřebu zhruba dvacet až třicet litrů vody. Samotné sprchování představuje zhruba pět až deset litrů. Proto se nestyďte a doplňte na benzinkách svoji zásobu.

Když si budete zařizovat svůj pronájem obytných vozů (náš tip), nezapomeňte si k tomu také zjistit všechny doplňkové informace, které vám půjčovna obytných vozů poskytne. Například plynu budete potřebovat na jeden měsíc zhruba 10 Kg na měsíc (v teplém období). Plyn nepřijde na příliš draho, za jednu takovouto láhev zaplatíte kolem 300 Kč. Problémem však zůstává, že láhve se dají vyměnit pouze v České repulibce. Můžete také zkusit alternativu – plnící LPG láhve. Asi nejdůležitějším doporučením je však opatrná jízda a starost o vlastní bezpečnost a to kdekoliv na cestách. Ať už cestujete přes pronájem obytných aut či autem vlastním.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz