Levné a kvalitní hodinky pro každého od HGM

Jednou z prvních věcí, které si na vás každý všimne, je způsob vašeho oblékání. Právě to, co máte v šatníku o vás může vypovědět, jestli jste spíše uhlazený manažer nebo přírodní typ, jestli máte rádi teplo nebo zimu, jezdíte-li autem či městkou dopravou.

A neoddělitelnou součástí vašeho vzhledu jsou i doplňky. Tím nejvýznamnějším jsou nejspíš hodinky. I taková drobnost dokáže naprosto podrýt veškerou snahu, kterou jste ráno v šatníku nechali. Vypadalo by divně, kdyby kravaťák v obleku Hugo Boss nosil svítivě růžové digitálky. Stejně zvláštně by vypadaly rolexky u někoho v teplákovce.

Výběr správných hodinek je tedy bezesporu důležitý. Abyste si mohli zvolit přesně takové, které vám sednou jako ulité, potřebujete mít pořádný výběr. Přesně to dostanete u hodinek HGM. HGM vyrábí kvalitní hodinky, náramky a bižuterii doslova za hubičku. V nabídce naleznete hodinky pánské, dámské i dětské, v nejrůznějších provedeních i designech.

Tip redakce:  Keramické kočka nádherná dekorace

Pánským hodinkám dominují zejména elegantní ručičkové modely v decentních barvách, hlavně černé, hnědé a stříbrné. Nejčastěji jsou obdařeny kovovým řemínkem, některé modely však mají i řemínky kožené či silikonové. Pro fanoušky moderny nechybí digitálky nebo hodinky s binárním časem.

 

Dámské hodinky se vyznačují nápaditostí, často vyzdobenou kamínky nebo ornamenty. Dominuje zlatá v kombinaci s kůží a stříbrná. I ženy si ovšem mohou zvolit některý ze silikonových modelů nebo vyzkoušet různé extravagantní a atypické typy.

Chybět nesmí ani hodinky pro naše ratolesti. Dětské hodinky mají většinou motiv superhrdinů či animovaných filmů, jako jsou Batman, Mimoňové, Auta nebo Hello Kitty. Jsou dělány ve veselých barvách, hlavně v modré, růžové a červené.

Hodinkami HGM tedy můžete vybavit celou rodinu. A pokud byste chtěli váš outfit dále vylepšit, koukněte se rovněž na hodinky, náramky a další bižuterii HGM.

Tip redakce:  Hodinky nemusíte kupovat – můžete je i vyhrát

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz