Hodinky nemusíte kupovat – můžete je i vyhrát

Hodinky patří k sortimentu, který téměř každý chodí rád okukovat do výkladní skříně. V každém obchodním centru, když brázdíme uličky s obchůdky, se najdou prodejny s klenoty. Ženy okamžitě přiláká lesk šperků i dámských hodinek. Náhrdelníky, prstýnky, náušnice, náramky a dámské hodinky.

Muži naopak jsou jako magnet přitahováni k masívním pánským hodinkám. Ty pro ně představují totéž, co pro mnohé ženy šperky. Není tedy divu, že nejeden muž má v zásobě hned několik kousků. Hodinek existuje nepřeberné množství od elegantních, luxusních, sportovních až po decentní a klasické. Každý se vzhlíží v jiném stylu a chce prostřednictvím hodinek vyjádřit něco jiného.

Hodinky - Daniel Wellington
Hodinky – Daniel Wellington

Hodinky vypovídají o vaší osobnosti

Někdo na hodinkách nešetří, protože se díky nim na veřejnosti prezentuje. Naopak další považují hodinky pouze za jakýsi doplněk, který mimoděk sdělí i aktuální čas. Pravdou je, že hodinky skvěle doplní a podtrhnout osobnost a celkový outfit. Přemýšlíte-li, že koupíte někomu blízkému letos hodinky, jako Vánoční dárek máme pro vás skvělý tip. Dříve než přikročíte k nákupu, zkuste si zasoutěžit. Předvánoční soutěže patří k oblíbeným, protože umožňují jednak ušetřit peníze, ale také udělat sobě nebo někomu jinému radost.

Hodinky
Hodinky

Soutěž o hodinky Wellington

Do 5. prosince máte šanci vyhrát elegantní hodinky od světoznámé značky Daniel Wellington. Jedná se o hodinky unisex model Wellington, takže se jedná o skvělou volbu ať už pro muže či ženy. Soutěže se můžete zúčastnit na stránkách brasty.cz kde pouze stačí odpovědět na jednoduchou otázku a vyplnit potřebné údaje. Pak už jen počkáte, zda budete ta šťastná osoba. Pokud ne vůbec nevadí, protože do Vánoc vám zbývá spoustu času, abyste vybrali a koupili jiné. E-shop brasty.cz nabízí mimo úžasných hodinek kabelky, parfémy či kosmetiku. Z pestrého množství výrobků si vyberou muži i ženy.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz