Kvalitní tlumočník a tlumočení v Brně

Dobrý den, již delší dobu se věnuji obchodu v nadnárodní společnosti sídlící v Brně. Většina z mých jednání probíhá v České republice, poměrně často však musím vyjíždět za hranice a to většinou do Rakouska a Německa.

Angličtinu ovládám aktivně, ale tlumočení do němčiny mi vždycky dělá potíže. Obzvláště pokud mluvím s partnery mimo Vídeň, kteří mají často odlišný přízvuk. Ne že bych jim nerozuměl, ale musím se na překlady v hlavě a následné tlumočení více soustředit.

Proto, když mi na daném obchodu opravdu záleží, tak najatý zkušený tlumočník je jedna ze služeb, kterou si zajistím vždy před obchodní cestou.

Proč je někdy lepší tlumočnice než tlumočník

Za roky zkušeností, po které využívám tlumočnické služby, jsem si uvědomil, že preferuji tlumočnice více než tlumočníky. Je to hlavně proto, že žena působí na mé rakouské kolegy méně rušivě.

Tip redakce:  Zdražení služeb České pošty přivedlo zákazníky ostatním doručovacím společnostem

Vím, že to možná nezní příliš korektně, když si tlumočení do němčiny vybírám podle pohlaví osoby poskytující tlumočnické služby, na druhou stranu další muž v místnosti zvyšuje konkurenci a hecuje obzvláště mladé muže k většímu soupeření.

Naopak přítomnost další ženy (třeba i tlumočnice) kultivuje jednání a z mé vlastní zkušenosti vede také k rychlejšímu dosažení dohody. Tuto základní psychologii pohlaví jsem vypozoroval a přináší mi úspěch.

Kde najít nejlepší tlumočení pro Brno a okolí?

Za dobu, co cestuji do zahraničí, jsem již vystřídal řadu společností poskytujících překlady a tlumočení. Netvrdím, že bych byl zrovna nespokojený, ale vždy mi něco chybělo. Buď tlumočník neměl dostatečné odborné znalosti anebo se mi nelíbil jeho přístup či přízvuk.

V jednom případě byla tlumočnice perfektní, ale nesedl jsem si s jejími nadřízenými. Podmínky v této společnosti byly nastaveny tak, že jsem si tlumočnické služby musel zajišťovat týdny dopředu, a navíc řadě mých konkrétních požadavků, které by mi usnadnily práci, nebyli schopní vyjít vstříc.

Tip redakce:  Češi už plánují letní dovolené v Itálii

Za sebe vám mohu tedy doporučit jedině tlumočení od Jazykové školy PELICAN. Najímal jsem si u nich překlady i tlumočení již několikrát a vždy jsem byl se službami jimi poskytnuté tlumočnice nadmíru spokojený. Pokud tedy hledám tlumočení pro Brno, ale i okolní země, v dojezdové vzdálenosti z mé brněnské kanceláře, vždy preferuji tlumočení do němčiny od společnosti PELICAN.

Překlady a tlumočení od PELICANA doporučuji i svým známým

Se službami společnosti PELICAN jsem byl navíc spokojený natolik, že když můj kolega z branže sháněl tlumočníka angličtiny, tak jsem mu služby od PELICANA doporučil jako volbu číslo jedna. Se službami byl velmi spokojený, a navíc si dotyčný známý a jemu přidělený tlumočník do angličtiny sedli natolik, že na příště vyžadoval služby právě a výlučně od tohoto tlumočníka.

Služeb tohoto tlumočníka pak využíval nejen tehdy, když se chystal do zahraničí, ale také v případě, kdy za ním přijížděli hosté ze zahraničí.

Navíc tlumočník od Jazykové školy PELICAN je flexibilní a vy si jej můžete najmout prakticky k jakémukoliv účelu. Ať tedy potřebujete tlumočníka znalého obchodních termínů, ekonomických výrazů anebo třeba i právních souvislostí, tak v PELICANU se najde tlumočník přesně pro vás.

Tip redakce:  Krásné a plné rty

Navíc tlumočnice, s kterými mám zkušenost právě já, neměly nikdy problémy z výjezdy do zahraničí. Přitom tlumočení mimo Brno nebývá u ostatních společnosti standardem anebo si za něj účtují dodatečný příplatek. To jazyková škola PELICAN nedělá.

Velmi dobře hodnotím i spolupráci s vedením společnosti PELICAN. Paní ředitelka i její zástupkyně mi navíc vyšly častokráte vstříc, i když jsem měl nějaké neobvyklé požadavky či jsem jen potřeboval tlumočnické služby na poslední chvíli.

Pokud vás tedy (stejně jako mě) zaujaly překlady a tlumočení od společnosti PELICAN, můžete se o nich více dozvědět na webových stránkách zde.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz