Kvalitní lůžko je základ i v malém bytě

Kvalitní lůžko je základ i v malém bytě

Stěhujete se do garsonky nebo jednopokojového bytu a řešíte dilema, zda koupit postel nebo rozkládací sedačku, protože obojí se vám tam nevejde? Postel vám přijde ke spaní vhodnější, ale pohovka například kvůli návštěvám praktičtější?
Pohovka Gemma, cena včetně matrace 61.525 Kč
Pak se porozhlédněte po kombinaci obojího. Novou řadu pohovek, které neslouží jen k sezení, ale také ke kvalitnímu každodennímu spánku, nabízí například společnost Magniflex, největší výrobce italských matrací.
Když se řekne garsonka, každý si představí malou, maximálně třicetimetrovou místnost, ke které přiléhá koupelna s toaletou a většinou i předsíňkou miniaturních rozměrů. V takovém prostoru se vaří, jí, bydlí a spí. A to vše někdy i ve dvou lidech! Ať už bydlíte v malém bytě, nebo se do něj teprve stěhujete, víte, že musíte minimalizovat objem svých nároků.
Kuchyňka může obsahovat jen nezbytné spotřebiče, jakými jsou chladnička, malý sporák nebo varná deska a rychlovarná konvice, případně mikrovlnka. Jídelní stůl může nahradit úzký barový pult, ale nenahraditelné je místo, kde budete spát.

Hygiena především

Pohovky Magniflex vám ušetří prostor a zároveň vyřeší obavu z nekvalitního spánku. Elegantní provedení všech typů pohovek Magniflex disponuje špičkovým patentovaným mechanismem, který lehce přemění krásnou sedačku na pohodlné lůžko.

Tip redakce:  Prodej bytů Praha – kde se žije nejlépe?

Už se tak nemusíte bát, že byste v pyžamu uléhali na místo, na kterém jste ještě před pár minutami seděli nebo večeřeli. Sedačky totiž nejsou rozkládací, ale překlápěcí, což znamená, že mají pevně oddělenou sedací část od matrace, která je umístěna zespodu pohovky a přístup k ní je pouze po rozložení. Výhodou je tak maximální hygienické prostředí.

Pohovka Melantha, cena včetně matrace 47.650 Kč

Plnohodnotná matrace

Další nespornou výhodou sedaček je i polstrování, které má snímatelné a pratelné potahy – na složité čištění můžete zapomenout, navíc všechny pohovky mají úložný prostor, a tak odpadá starost, kam s polštářem, či menší přikrývkou. Magniflex ani v případě pohovek nezapomíná na plnohodnotné matrace ze studené a paměťové pěny, ty nejsou v sedačkách umístěny napevno, takže je po osmi letech můžete bez problémů vyměnit.

Tip redakce:  Nábytek, který má v dětském pokoji své místo

Pohovka Zahir, cena včetně matrace 47.650 Kč

Široká škála barev a potahů

Pohovku můžete zakoupit samostatně nebo zakomponovat do systému rohových sedaček. K dispozici je řada kvalitních, elegantních, oděru odolných látek a mikroplyšů v moderním barevném provedení. Látky jsou pratelné na 30 stupňů, čištění chemicky nebo suchým tepováním. Délka matrace je u všech typů pohovek 190 cm. Šířku matrace si můžete vybrat podle typu sedačky nebo křesla.

TIP redakce:

KdechcibydletLuxusní domácí sauna2Barevne Letnany - vizualizace 2 - zmenšená_web

Nové byty a domy     Saunování                      Jak vybrat vhodný byt

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz