Kontaktní čočky, nutnost i zábava

Kontaktní čočky jsou nezbytnou každodenní pomůckou pro milióny lidí na světě. Proto je velmi důležité, aby si ti, kteří je potřebují, měli možnost vybrat takový typ, který jim bude vyhovovat, pomůže jim k lepšímu zraku a naopak je nebude spíše limitovat. Na výběr je proto z mnoha variant. Patří k nim čočky na jednodenní nošení, čtrnáctidenní nošení, měsíční, ale také čtvrtletní použití. Každý typ vyhovuje někomu jinému. Jednodenní čočky jsou pohodlné v tom, že nepotřebujete roztok k jejich uchování, další den si zkrátka vezmete nové. Ty pro dlouhodobé nošení sice potřebují jistou údržbu, mohou být oproti tomu cenově výhodnější.

čočky

Barevné nedioptrické čočky

Čočky ale nemusí být pouze dioptrickou pomůckou. Barevné nedioptrické čočky Vám pomohou k Vaší proměně. Chcete-li si vyzkoušet novou barvu očí, dnes už žádný problém. Můžete překvapit nejen sebe, ale i své okolí. K dispozici je několik různých a nevšedních barev a jejich odstínů. Nelimituje vás standardní barevná škála, můžete si zvolit třeba barvu fialkovou, šedou, ametystovou a mnohé další. Vyzkoušejte si, jak by právě vám slušely.

čočky

Crazy nedioptrické čočky

Jestli ale chcete vaše okolí doslova šokovat, pak zvolte čočky s výstižným názvem crazy nedioptrické. Ty z vašeho standardního výrazu vykouzlí jako mávnutím kouzelného proutku doslova crazy výraz. Mají totiž nejen specifické barvy, které nejsou ani trochu podobné těm, které jsou přirozené našim očím. Jejich zabarvení je zářivé, svítí a vaše panenky mohou díky nim naprosto změnit tvar. Mohou vypadat jako kočičí, být ve tvaru kříže, batmana, hvězdy nebo vám zabarvit naprosto celou plochu oka. Tímto však jejich bláznovství nekončí. Přesvědčte se doslova na vlastní oči. S takovými čočkami vás rozhodně nikdo a nikde nepřehlédne. I tyto jsou na výběr s různou dobou použitelnosti, můžete mít třeba jejich roční variantu a jejich nošení si náležitě dlouho užívat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz