Kolekce chladniček Gorenje Retro – designový doplněk pro vaši kuchyň

Nudí vás „bílé“ spotřebiče, které jsou jednotvárné a má je každý? Toužíte mít ve svém interiéru originální kousek, který rozzáří váš domov? Super, čtěte dále. My jsme pro vás našli řešení. Novou kolekci chladniček Gorenje Retro. Tu musíte mít!

Kolekce chladniček Retro vás překvapí svou originalitou a širokou paletou barev, ze které si vybere opravdu každý. Okouzlí vás především kombinací své nové image a špičkové kvality.

 Zárukou kvality chladniček je mimo jiné fakt, že dostaly mezinárodní ocenění Plux S Award. Oceněn byl především jejich energeticky úsporný provoz, neotřelý design a vysoká kvalita.

Z jakých barev vybírat?

Kolekce lednic Gorenje Retro nabízí širokou škálu barev. Díky tomu, že se jedná o designový kousek, můžete ho ve svém interiéru postavit kamkoliv chcete. Bude vypadat prostě skvěle. Vyberte si z barevné škály Chic, Vintage nebo Funky.

Chladničky Chic se prodávají v barevných provedeních Bordeaux, Black a Silver. Existují ve dvou provedeních. Můžete si vybrat mezi chladničkou s mrazničkou dole nebo nahoře.

Funky kolekce je laděná pro optimisty, kteří mají rádi veselé a hravé barvy. Jde  o pestré, živé barvy jako Lime green, Raspberry pink nebo Juicy orange.

Poslední kolekce Vintage je k dostání v barvách Chocolate, Royal coffe nebo Champagne. Tato barevná škála se bude skvěle vyjímat především v kuchyních ve venkovském stylu. Máte-li takovýto interiér, nesmí vám v něm tento designový kousek chybět.

Tip redakce:  Jak se v Praze levně ubytovat? Ubytovna Nexus nabízí mnoho možností!

Všechny  chladničky mají funkci pro maximální uchování kvality, barvy a vůně skladovaných surovin. Jsou dobře tepelně izolované a mají FastFreeze pro intenzivní mrazení a funkci SuperCool pro rychlé zachlazení, které napomáhá čerstvosti potravin. Pokud teplota uvnitř naroste, upozorní vás alarm. Nechybí ani speciální Cool´n´Fresh zóna, kde se teplota udržuje na nule.

Prostě ideální doplněk pro  vaši kuchyň. Ve kterém barevném provedení si ji vyberete vy?

Redakce Press-News

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz