Když přináší zahrada inspirace: Magazín Naše zahrada

Milovníci zahrádkaření, pěstování ovoce či okrasných rostlin si přijdou na své s magazínem Naše zahrada. Naleznete tady vše potřebné co musíte vědět, aby jste dosáhli bohaté úrody.

Naše zahrada

Magazín Naše zahrada

Jak na pěstování

Magazín Naše zahrada je velkou inspirací pro všechny, kdo milují práci na zahradě. Najdete zde rady a tipy na pěstování ovoce i zeleniny, nejrůznějších rostlin. Dozvíte se jak správně pěstovat hledík, brokolici a další druhy ovoce a zeleniny. Víte co je to Arónie a jak na ní nebo jak si doma vypěstovat vlastní Avokádo z pecky, Goji kustovnici čínskou nebo jak rozmnožit Zlatý déšť? V magazínu se dozvíte mnoho zajímavostí.

Na zahradu patří i grilování

Zahrada není jen o každodenní práci, ale i zábavě. Tou je bezpochyby grilování. Kdopak by si nepochutnal na výborném masíčku, grilovaném sýru i zelenině? Naučíte se správně nakládat masa, grilovat cuketu, nejrůznější marinády, ale také na to, jak správně vyudit kuře, vybrat klacky na uzení.

 

Vaše zahrada by měla být upravená. Najdete zde rady a tipy pro ovocné i zeleninové zahrady, pro zimní zahrady. Toužíte po dokonalé okrasné zahradě? Není nic snazšího než se nechat inspirovat u nás. Další rady které zde najdete jsou například jak pečovat o zahradní nábytek, proč vybrat nábytek z masivu, jak vybrat květináče na bylinky nebo správně prořezat stromy. Víte co je inteligentní dům a co všechno umí? Zjistěte to v magazínu plném inspirace pro vaše zahrady, záhony, terasy i sady. Přečíst si můžete také užitečné rady pro chov domácích mazlíčků. Věděli jste třeba, že je nutné psovi čistit zuby nebo jak vybrat vhodné krmivo pro velkého či malého psa, kočku a další domácí zvířenu? Co takhle si pořídit činčilu? Se vším vám poradíme.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz