Jak na to? Poradí vám magazín RADYproVšechny

Rady pro všechny_nahledovy

Kolikrát vás v životě tak trochu zaskočila zdánlivá každodenní drobnost? Postihly vás třeba náhlé zdravotní problémy, nachlazení nebo bolest kloubů. Na lékaře to není, vypadá to, že v ohrožení života se zrovna nenacházíte a krom toho nemáte čas sedět v čekárně. Potřebovali byste si poradit nějakým příhodným domácím receptem, jenomže ve věku Aspirinu a antibiotik jsou babky kořenářky už značně nedostatkové zboží.

Uvedeme vás do světa financí

Nebo zatím jen plánujete a víte, že vás nepředvídatelné události zasáhnou možná v budoucnu? Ať se to týká přestavby bydlení nebo letní dovolené? Nejste zrovna Ferda mravenec a vaše cestovatelské zkušenosti dosahují k břehům Balatonu, přičemž vynikáte schopností ztratit se i na Šumavě. Připravíte-li se, ušetříte si pozdější starosti i výdaje. Návod na život sice ještě nikdo nevymyslel, ale někteří se mu zvládli poměrně úspěšně přiblížit.

Rady pro všechny

Magazín plný rad

Za tímto účelem vznikl poradní magazín Radyprovšechny.cz obsahující široké spektrum témat. Jednotlivé články jsou přehledně roztříděny do kategorií tak, abyste si mohli zvolit přesně tu oblast, jež vás zajímá. Vybrat si můžete z rad o bydlení, cestování, auto moto tipů, life style problematiky a máme pro vás i zajímavosti a rady ze světa financí a zdraví. Jak a kde si půjčit, komu se raději vyhnout, jak si vybavit cestovní lékárničku nebo odpověď na otázku: Jak se doma zbavit škůdců. Hmyzích, na spolehlivý návod na pojišťováky jsme bohužel zatím nepřišli. To všechno už budete teď vědět. A s našimi věrnými čtenáři rovněž soutěžíme o zajímavé ceny.

magazín

Jak zajistit finance na bydlení?

Rádi bychom poskytli nejen poučení, ale i zábavu v podobě textů přínosných a také poutavých. Máte vlastní spisovatelské ambice, znáte užitečné tipy z libovolného odvětví a chcete se podílet na našem webu? Pro vás je připraven prostor v rubrice Očima čtenářů.

Snaha najít užitečná moudra tak trochu usnadňující nesnesitelnou těžkost bytí je lidstvu vlastní téměř od počátku. Rozhodli jsme se tedy shromáždit též moudrosti lidové. Příběhy ilustrující, že v něčem se pokolení člověčí v běhu staletí zkrátka vůbec nemění, poučí a vykouzlí úsměv na rtech.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz