Kávové kapsle – ideální řešení pro office coffee

Na tom, že káva ve většině případů neškodí, ale naopak prospívá, se dnes už shoduje většina odborníků. Dopřejete si rádi lahodný šálek tohoto oblíbeného nápoje? Proč ne? Dodáte tělu kofein, energii a antioxidanty, zlepšíte soustředění, pracovní výkonnost a určitě pak budete mít i lepší náladu. Není divu, že se poměrně běžnou záležitostí na pracovišti stává office coffee.

Office coffee

Office coffee

Špičkový kávovar od Nápojové Ambulance

Mnoho moderních zaměstnavatelů se snaží vytvořit zaměstnancům co nejlepší podmínky a zlepšit výsledky činnosti. Office coffee je snadným nástrojem, jak toho docílit a patří k těm nejméně finančně nákladným. Do kanceláře můžete vybrat některý ze špičkových kávovarů od Nápojové Ambulance a bude po starostech.

Automaty na kávu i na vodu

Office coffee by nemělo být nějakým nadstandardem, ale spíše samozřejmostí. Investice do nápojového automatu rozhodně není zbytečná. A vedle kávovaru se bude skvěle vyjímat i automat na vodu. Proč? Ke kávě by se měla voda pít, a pro dodržení pitného režimu je správně vychlazená a kvalitní voda nejvíce vhodná.

Office coffee z kapsle zlepší pracovní morálku

Jelikož je office coffee ve srovnání s ostatními opatřeními maličkostí, jde o minimum, které pro zaměstnance firma může udělat. Určitě nechcete pít jen tak nějakou břečku, ale dopřát si kvalitní nápoj. Moderní kapslové kávovary využívají nejnovější technologie pro zachování úžasného aroma a chuti umleté kávy. Ta je hermeticky uzavřena v kapsli v potřebném množství a čeká na vylouhování. Jak jinak, než přímo v kapsli, což zajistí větší hygieničnost a umožní z kávy dostat maximum.

Obsluhy kapslových kávovarů se nebojte

Obsluha kapslových automatů není nijak náročná. Pokud jste dosud měli ke kávě z kapsle výhrady, vyzkoušejte tu, kterou připravíte v automatu od Nápojové Ambulance. Určitě změníte názor. Ke kávovaru si nezapomeňte nakoupit dostatek kapslí do zásoby. Pro office coffe jsou kapsle s kávou ideálním řešením.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

1 Komentář od “Kávové kapsle – ideální řešení pro office coffee”

  1. […] úspornější, než pravidelné vaření kávy doma, zejména pokud jde o vícečlennou rodinu. Nápojové automaty obsahují velmi kvalitní kávu, nemusíte se obávat používat je i při poradách a obchodních […]

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz