Kávovary-hit letošních vánoc

Kávovary

Co je lepšího než šálek kávy po ránu nebo během náročného pracovního dne? Moderní doba umožňuje dopřát si kávu bez omezení. Kávovary jsou jednoduché na obsluhu a vaše káva je připravena za pár minut.

Kávovary do domácností i práce

Moderní kávovary vám umožní připravit kávu za malou chvilku. Stačí do nich vložit kapsli, nalít vodu a stisknout tlačítko. Káva se chutí vyrovná kávě z kavárny. Stačí si zvolit typ kávy nebo kávového nápoje. Záleží také na tom, jaký kávovar máte doma či v kanceláři k dispozici.  Kapsle vybírejte s ohledem na kávovar. V kapslích je čerstvě namletá káva, zpravidla 100% arabica, či směs arabicy a robusty, vloží se do přístroje, který provede jejich louhování.

Kávovary

Kávovary od Nápojové Ambulance

Kávovary od Ježíška

Chcete-li kvalitní espresso, musíte mít kávovary, které zvládnout vyvinout tlak více než 9 barů. Přístroje s nižším tlakováním espresso připravit neumí, a pokud ano, nikdy nedosáhnete požadované kvality. Chcete-li si pořídit kávovar na pracoviště, komerční kávovary umí připravit větší množství kávy. Při jejich výběru je důležitým parametrem, aby vařil rychle a udržel kávu čerstvou po delší dobu.

kávovary

Mnohé restaurace používají kávovary, které mají zabudované termonádoby. Vydrží v nich káva mnohem čerstvější než ve skleněných nádobách. Skutečně moderní přístroje zvládají uvařit i dva druhy kávy současně nebo připravit kávu s i bez kofeinu. Na trhu najdete espressa přístroje, pákové kávovary, překapávače, filtrové kávovary, kávovary na zrnkovou kávu i na pody neboli na kapsle. Pro ty, kdo si neumí den bez kávy představit, je kávovar také ideálním dárkem pod stromeček. Šálek lahodné kávy vám pomůže se soustředit, probudí vaši mysl a dodá vám energii. Názory na to, kolik šálku kávy denně se smí vypít, se různí. Při nadměrném užívání si lze na kofein vypěstovat závislost. Chcete-li omezit pití kávy, dělejte to postupně.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

 

 

2 komentáře od “Kávovary-hit letošních vánoc”

  1. Kávové automaty | e-zena

    […] na každém rohu jsou kávové automaty, kam vhodíte určitý obnos peněz a v kelímku si potom odnesete kávu, která však mnohdy […]

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz