Kapslové kávovary – nepostradatelní pomocníci

U kávy rádi relaxujeme, klábosíme,  s oblibou ji popíjíme při práci. Ve světě jsou kávovary rozšířené a prakticky standardním vybavením domácností, u nás si teprve zvykáme a kapslové kávovary a jejich výhody teprve objevujeme.

Kapslové kávovary

Kapslové kávovary

Důvody, proč si kapslový kávovar pořídit

Vždy se dočkáte čerstvé kávy! Kapsle pro kapslové kávovary jsou vakuově balené, což jim zaručí stálou vůni a chuť. Nemusíte spěchat do obchodu když dorazí návštěva a vy najdete jen trochu vyčpělé kávy na dně sáčku. Nakupte si kapsle do zásoby.

Vyberete si z nepřeberné nabídky nápojů – Díky kávovým kapslím a správně vybranému kapslovému kávovaru si můžete pochutnat na espressu, lungo, latté macchiato, buondi, ale i cappučinu, horké čokoládě nebo i kvalitním čaji. Vyberete si příchuť kterou chcete, kapsli zasunete do kávovaru a pak už jen sečkáte pár sekund, než se káva připraví.

Kapslové kávovary

Kapslové kávovary nabízí řadu nadstandardních funkcí – profesionální kapslové kávovary mají tlak okolo 15 barů, který vám zaručí kvalitní přípravu espressa, které se připravuje při tlaku 10-15 barů. Některé kapsle umí tlak přístroje regulovat, takže například pro latté bude mnohem nižší.

Vyberte si design, který potěší vaše oči – kapslové kávovary pořídíte v nejrůznějších barvách, vzorech, v limitovaných edicích. Mnoho z nich bylo navrženo známými designéry a rovněž oceněno prestižními cenami.

Podle čeho kapslové kávovary vybíráme?

Vybírejte si kapslové kávovary podle funkcí, jak je široká nabídka kapslí a druhů káv. Pro kvalitní latté i espresso potřebujete kávovar s tryskou na mléčnou pěnu. Opravdu kvalitní kávovary mají vyšší pořizovací cenu, ale také kvalitní kávu v kapslích, možnost vybrat si z několika druhů nápojů. Levné kapsle a kávovary vám nenabídnou jakostní kávu jako ty dražší přístroje.

Volejte ZDARMA! : 800 100 586

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz