Kam s dětmi na výlet? My máme jasno!

Kdo má děti, tak mi jistě dá za pravdu, že vymyslet kam s dětmi na výlet, dá leckdy zabrat. Některé výlety děti doslova nebaví, po příjezdu na místo jsou otrávené, ukňourané, prosí o návrat domů, bolí je nohy a podobně. Jiné výlety je sice alespoň trochu nadchnou, avšak zase trpím já a manžel, když hodinu udiveně zíráme na spící opici v ZOO a přemýšlíme, co se jí asi tak může zdát. Letos jsme tomu tak chtěli učinit za dost a rozhodli se pro razantní změnu destinace, která se pro nás měla stát výletní zastávkou a zvolili jsme Hukvaldský Tropic, který nám nabídl od každého kousek, a nuda tady prostě neměla šanci uspět. 

Kam s dětmi na výlet již tedy víme

Pokud nás někdo z našich známých osloví s tím, abychom mu poradili kam s dětmi na výlet, jasně doporučujeme Hukvaldský Tropic. Je zde totiž takové spektrum volnočasového využití, že děti i rodiče přechází zrak. Vodní překlápěčky, vodní mlýn, papoušci Ara, Kakadu, Žako, Amazoňan či oblíbený Loskuták, který mluví jako skutečný člověk, prostě nemají chybu. Děti byli neskutečně nadšené a hltali doslova každé slovo, které přednesl některý z komentátorů výpravy. Mě i muže oslovil velkolepý skleník, ve kterém byly citrusy i oblíbená papája a naprosto nás dostala i japonská zahrada, která byla velkolepá. 

Tipy na výlet s dětmi rádi poskytneme

Tipy na výlet s dětmi vždy našim příbuzným a známým rádi poskytneme. V tomto případě dvojnásobně. Výlet se nám natolik líbil, že ho máme v plánu za pár let opět zopakovat. Děti nemohli spustit oči nejen z motýlů, kteří mohli přistát přímo na jejich těle, nýbrž i z králíčků, ke kterým mohli vstoupit do jejich výběhu. Já jsem mezitím mohla s manželem obdivovat krásu několika druhů bambusů i moruše, kterou tak moc miluji. Na tomto výletě si tedy skutečně každý z nás, přišel na své a o tom přece výlety jsou, nebo ne?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz