Unikátní brněnský Hotel Bobycentrum**** opět ožívá

Brno je krásné město, druhé největší v České republice. Naleznete zde spoustu památek, nádherná a skvělá divadla, unikátní výstaviště, mnoho muzeí a také spoustu škol i výukových center. Brno je pulzující metropole, kde to žije po celý rok. Kromě toho je i skvělým odrazovým můstkem pro výlety na Jižní Moravu. Je spousta důvodů, proč sem jet. Rozhodli jste se, že se vydáte do Brna a hledáte nějaké vhodné ubytování? Víme, kde to pro vás bude nejlepší!

bobycentrum

Kde jinde hledat v Brně ubytování, než v její samotné legendě?

Hotel Brno Bobycentrum je luxusní čtyřhvězdičkový hotel s dlouhou tradicí a velkou slávou. Vždyť právě zde svou korunku krásy před lety přebírala Taťána Kuchařová. Ubytovat se zde představuje splněný sen, jenž si v roce 1993 zrealizoval bývalý hokejista a podnikatel Lubomír Hrstka. Hotel tehdy postavený za dvě miliardy je jeden z největších v Česku a svou největší slávu zažil v devadesátých letech minulého století. S novým majitelem hotel ožívá a nabízí komfortní ubytování, ohromné kongresové prostory i skvělou kuchyni.

Dovolená i firemní rozvoj

Ubytování Brno Bobycentrum vám přináší kompletní služby na vysoké úrovni. Hotel je vhodným místem pro ubytování pro rodiny, účastníky kongresu i jednotlivce.

V Bobycentru naleznete na 140 komfortních vkusně zařízených pokojů s manželskými postelemi i oddělenými lůžky. Na pokoji kromě vlastní koupelny a toalety je i satelitní televize s rádiem, vysoušeč vlasů, minilednička, karetní zámek pokoje, wifi a klimatizace. Vedle standardních pokojů hotel nabízí pokoje uzpůsobené pro hosty s tělesným handicapem. Pro milovníky luxusu doporučujeme ve zdejším hotelu pronajmout Prezidentské apartmá, které se nachází v nejvyšším patře Hotelu Bobycentrum ****. Pokoj v devátém patře skýtá úchvatný výhled na celé Brno. Apartmá disponuje soukromým vyhřívaným bazénem, dvěma luxusně zařízenými ložnicemi, kuchyňkou, zasedací místností s kanceláří pro meetingy a soukromým barem, jenž můžete využít v době oslavy anebo večírku. Toto místo je ideální k relaxaci, ale i k práci. Prezidentské apartmá se jeví i jako skvělá volba pro dokonalý prožitek ze svatební noci.

Zdejší restaurace skýtají skutečný gastronomický zážitek

Zmínit se musíme i o špičkové hotelové restauraci Inspirace, v níž se podávají sezónní pokrmy, pečlivě připravené zdejším zkušeným týmem pod vedením kvalifikovaného šéfkuchaře hotelu. Prostory restaurace jsou vhodné k využití pro oslavy, svatbu, promoce i firemní večeře.

Kavárna Shiny

Bobycentrum rovněž znovu otevřelo kavárnu Shiny. Toto klidné místo nabízí to nejlepší pro společenské setkání. Kromě kávy si zde pochutnáte i na výtečné snídani, speciálním poledním menu a zákuscích.

5 důvodů, proč se ubytovat v Bobycentrum****

  • Hotel se nachází v centrální části Brna u parku Lužánky
  • Všechny atraktivity města máte odsud na dosah
  • Jde o jednu z nejznámějších a nejprestižnějších budov ve městě
  • Perfektní péče školeného personálu o vaši osobu
  • Pro skvělou kuchyni

Vychutnejte si to nejlepší, co Brna poskytuje v jedinečném hotelu se skvělou historií. Potěší vás komfortní ubytování i výtečná gastronomie.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz