Jaro je za dveřmi a sním nová kolekce bot

Poslední předpověď, ale také datum v kalendáři jasně ukazuje, že zima bude pomalu ale jistě končit a že jaro už je za dveřmi. A to pro mnohé znamená celou řadu pozitiv. Mezi takové můžeme zařadit například i příjemnější a teplejší počasí. A tomu je nutné přizpůsobit také svůj outfit. Tedy nejenom klasické oblečení, ale hlavně boty. Jaké budou hitem a jaké doporučujeme jak my, tak i zkušení znalci módy? Podívejte se.

Hitem bude špičková kvalita

Dá se říci, že ta nevyjde z módy skutečně nikdy. A to proto, že kvalitní boty nejenom vydrží, ale také se velmi dobře nosí, stejně jako nechybí ani jistoty spojené s tím, že nabídnou prvotřídní funkční vlastnosti. A přesně to splňují i Nike boty. Tato celosvětově známá firma každý rok jasně ukazuje, že v rámci tohoto sortimentu skutečně má co nabídnout. A toho můžete vy jako zákazníci naplno využívat. Pokud se podíváme na několik hlavních modelů, se kterými na jaře tohoto roku rozhodně neuděláte chybu, je třeba mezi ně zařadit:

  •          Nike Air
  •          Nike Roshe
  •          Nike Zoom

Buďte věrni klasice

Správnou cestou pro letošní jaro je také to, že zůstanete věrni klasice. Na mysli máme takové boty, které jsou dlouhodobě hitem a které opět díky několika zajímavým inovacím budou zářit i v roce 2017. O jaké se konkrétně jedná? Jsou to Superstar boty. Pokud se o svět obuvi zajímáte, potom je třebas říci, že mluvíme o botách, za kterou stojí známá značka Adidas. Konkrétně tento model si v minulosti získal tak velkou slávu, že každoročně dostává zcela nový kabát, který ale staví stále na stejném osvědčeném designu. A jelikož ten letošní je spojený i s celou řadou velmi originálních prvků, můžete si být jisti tím, že ani vás rozhodně nezklame.

Vsaďte na unikátní design

Trendy letošního jara budou spojeny i se zajímavými barvami a odvážnějšími motivy a kombinacemi. Pokud je právě toto směr, kterým se chcete vydat, máme pro vás i tip číslo tři, se kterým nešlápnete vedle. Jsou to boty Desigual. Pokud vám tato značka něco říká, potom jistě víte, že je spojena se skutečně velmi originálními motivy svých outfitů. A jelikož vyrábí i boty, můžete se těšit na to, že ani ty se nebudou od stylu této značky lišit. Jasně to potvrzuje nová jarní kolekce pro letošní rok, tedy pro rok 2017. Pokud k této obuvi přidáme i jistotu kvality a pohodlnosti, je i zde více než jasné, že když naberete při výběru tento směr, zklamáni nebudete.

A co dodat na závěr? Že hlavní nové kolekce pro letošní jaro již znáte. A kde je koupit? Ideálně online, jelikož jedině tak máte jistotu jak širokého výběru, tak i celkem lákavých cen. To znamená, že i když budete kupovat boty zcela nové, a to z kolekce zcela aktuální, můžete si být jisti, že je pořídíte opravdu levně. Potom už stačí skutečně jenom očekávat první jarní dny.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz