Jak vykouzlit moderní interiér?

Jak vykouzlit moderní interiér?

Chcete vědět jak jednoduše vykouzlit z vaší koupelny moderní interiér? Vyměňte staré koupelnové doplňky za nové! Vaší koupelně může dodat eleganci například správné zvolení koupelnové předložky, o svěží vzhled se pak postarají koupelnové doplňky.
Koupelnové předložky a doplňky firmy GRUND

Koupelnové předložky a doplňky firmy GRUND

Dobře sladěné koupelnové doplňky -koupelnové předložky, sprchové závěsy, ručníky, dávkovače mýdla či kelímky mohou velice snadno posloužit k výrazné barevné a stylové proměně koupelny. Barvy koupelnových doplňků volíme samozřejmě s ohledem na barevné provedení stávajících obkladů, dlažby a sanity. Vždy je důležité zachovat jednotný styl materiálového provedení a zvolených barevných odstínů.

Koupelnové předložky a doplňky firmy GRUND
Koupelnové předložky a doplňky firmy GRUND

Krásné, praktické a bezpečné koupelnové předložky

Novou image vaší koupelně dodá například koupelnová předložka. Je krásná a velmi praktická! Může být výrazným barevným prvkem a na studené dlažbě zajistí příjemné teplo vašim nohám. Navíc koupelnové předložky jsou na spodní straně opatřeny protiskluzovým, přirozeně antibaketriálním nátěrem. Nemusíte se tedy bát uklouznutí, ani šíření nebezpečných bakterií. Polyakrylová příze, ze které jsou koupelnové předložky zhotoveny, má výborné savé vlastnosti, zároveň velice snadno a rychle schne. Koupelnová předložka se snadno udržuje, lze ji prát v pračce na 40°C. Díky koupelnové předložce bude vaše vystupování z vany či sprchy vždy bezpečné a komfortní.

Tip redakce:  Odstranění strií

Koupelnové předložky k dostání v nepřeberném množství barev

Koupelnové předložky jsou k dostání v mnoha designech a nepřeberné škále barevných provedení. S nejmodernějšími trendy v oblasti koupelnových předložek a doplňků se můžete seznámit například na webu firmy GRUND. Z široké nabídky vzorů a barev si vybere opravdu každý.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz