Jak vybírat těhotenské oblečení

Těhotenství patří k nejkrásnějšímu období ženy, ovšem také k strastiplným okamžikům, když ráno stojíme u skříně a přehrabujeme svůj šatník s tím, že většinu oblečení využijeme opět až po porodu. To však neznamená, že se musíme omezit pouze na dvě halenky, jeny šaty a tepláky. Obáváte-li se, že během těhotenství nelze udržet krok s módou, pak zahoďte obavy. Pohodlné oblečení a rostoucí bříško může být velmi šik. Těhotenská móda je plná úchytných a moderních kousků, které mají mnohdy universální střih, takže jej využijete i ještě dlouho po porodu.

Těhotenské oblečení

Těhotenské oblečení

Pravidla pro nákup těhotenské módy

Mějte na paměti, že nákup menších oděvů, než je vaše skutečné konfekční číslo kazí celkový dojem. Oděvy byť by o jednu velikost menší, přeštípnou postavu a vytvoří nevzhledné faldy a záhyby. Ze začátku těhotenství vám postačí nakupovat běžné oděvy pouze o něco větší – s ohledem na rostoucí tvary. Kalhoty, sukně či šaty vám tak vydrží celý první trimestr.

Těhotenské oblečení

Základem těhotenského šatníku je bezesporu mateřská podprsenka, těhotenské šaty, sukně a kalhoty. Podle ročního období pamatujeme i na legíny a punčochy. Slušivé a universální jsou i tuniky a obyčejná trika, která jsou dost dlouhá přes bříško, těhotenská košile či kalhotové pyžamo na spaní.

V těhotenství se nechte hýčkat pohodlnou a kvalitní módou a nezoufejte nad zvětšujícími se rozměry. Těhotenské oblečení díky speciálně upraveným střihům nejenže dobře vypadá, ale nabízí dostatek pohodlí. Výhodou je, že roste společně s vámi. Těhotenské rifle nebo dokonce kalhoty ke kostýmku lze pořídit se speciálním lemem, který nikde neškrtí a nestahuje. Navíc bývá z jemného materiálu, takže bez problému pak přes kalhoty můžete nosit košili, top či tuniku. I těhotenskou módu vybírejte v aktuální velikosti, dle tabulky rozměrů, ať pak nevypadáte, jako strašák do zelí.

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz