Jak si užít volný čas? Na portále slevymax.cz seženete zajímavé pobyty se slevami!

Léto je v plném proudu a vy byste si rádi vybrali svoji důkladně naspořenou dovolenou. Nevíte, zda se vidíte spíše na oddechové dovolené u moře, kde na vás budou čekat hory nejvybranějších místních lahůdek, tropy a krásné teplé moře lemované písečnou pláží, či se raději uchýlit v matičce české v nějakém pěkném penzionku, kde budete absolvovat horské túry? Není nic jednoduššího, než se podívat na stránky slevymax.cz, které vás zaručeně inspirují a možná nakopnout k nějaké příjemně strávené dovolené.

Dovolená na jachtě

Jak si užít letní prázdniny? Každoročně jezdíte k moři a rádi byste zažili něco nového s trochou adrenalinu? Pokud vás láká jiný typ dovolené, než All inclusive, kde nemusíte ke své spokojenosti udělat nic, jelikož je vám i jídlo servírováno takřka pod nos, dovolená na jachtě na Orlíku vás jistě příjemně překvapí! Budete páni svého času a zážitek s ubytováním přímo na vodě je opravdu nepopsatelný!

stažený soubor

Dovolená v česku

I mimo hranice můžete zažít úžasnou dovolenou za velmi přijatelnou cenu. Zejména rodiny s dětmi ocení, když mohou ušetřit pár korun. Proto neváhejte a vyzkoušejte dovolenou v rodinných bungalovech v Karlových varech. Bungalovy jsou plně vybavené sociálním zařízením a kuchyňkou. Aby, jste nemuseli trávit volný čas u plotny, skrývá ubytování i polopenzi a spoustu jiných rekreačních vyžití, takže nudit se zde zaručeně nebudete!

1

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz