Jak si udržet zlozvyk a zároveň zmírnit dopady jeho následků?

Jeden z mnoha fenoménů naší doby, je rychlost, konzum a výkon. Tato hesla vystihují hlavní pilíře vnitřních pohonů, které ženou každého z nás v souvislosti s tlakem evoluce společnosti.

tabák

Nejeden z nás však často při každodenním shonu zapomíná, na čem opravdu záleží. Peníze? Zábava? Úspěch? Nebo je to jen chvíle klidu, kterou v dnešní době tak těžce hledáme? Chvíle klidu nacházíme při relaxaci, meditaci, józe, při spánku, při procházce, ale v horším případě také při jednom z velmi rozšířených a oblíbených neřestí, jako je kouření. “Zakuř si a hoď se do klidu.” Možná je to pocitem kýžené samoty, nebo pocitem, že konečně na chvíli dostanu, co potřebuji, nebo “jen” zaplněním oné díry v kolotoči závislosti. Naštěstí však naše doba vyvíjí také produkty, jež přispívají ke zdraví společnosti, alespoň v částečné míře a jedním z takových produktů je elektronická cigareta.

Nejvíce “odpadového” materiálu pro tělo obsahuje paradoxně právě papír, v němž se balená cigareta uchovává. Nacházejí se v něm látky jako je uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, dusičnan draselný, apod.

Nejen tělo intoxikujeme těmito nevhodnými látkami, které pak způsobují nemoci typu rakoviny, neplodnosti, dušnosti, a jiných, ale také životní prostředí. Největší dopad má cigaretový kouř lidi v našem okolí, pasivní kouření je bohužel také kouření. Bohužel cigaretový kouř ovlivňuje i celkovou kvalitu ovzduší a nezapomeňme na pláže moří a oceánů, zanesené ve velké míře filtry  z cigaret. V neposlední řadě pak nemluvě o tom, že nejedna z našich partnerek se ušklíbla po něžném políbení s nezaměnitelnou chutí dehtu, jak romantické?!

Elektronická cigareta Vám sice nesnižuje závislost na nikotinu, díky svému obsahu, uleví však alespoň ostatním orgánům. Mezi další plusy patří mimo jiné cenová výhoda oproti tabákovým. Také bychom neměli zapomenout na poslední přednost elektronických cigaret, a to, že pro Vás bude jako Vaše auto, ptáte se proč? Můžete ji opečovávat, doplňovat baterii, měnit náplně do elektronických cigaret a tím i chutě (od různých tabákových, kávových, přes ovocné, až po orientální vůně) a v horším případě i nechat opravit v servisu pro cigarety, vtipné že? Takže klidně kuřte, ale vybírejte pečlivě!

Tip pro nákup elektronické cigarety

Široký výběr elektronických cigaret a doplňků můžete nalézt na webu mojeelektronickacigareta.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz