Jak nosit šperky a zůstat mužem?

Být jako model z katalogu, ale přesto zůstat mužem? Se správným výběrem šperků to není problém! Poradíme vám, jak obstát se šperky před ženami!

Mnoho mužů se rádo zdobí, ale ženy na to nijak positivně nereagují. Problém není v ženách, ale ve špatném kombinování. Aby pánská bižuterie působila dobře a stylově, je nutno hledět na pár podstatných detailů.

pánský řetízek

Hodinky nebo náramky

V převážné většině lze na pánském zápěstí vidět hodinky, někdy se však k hodinkám připletou ještě náramky a výsledný vzhled je jeden velký průšvih. Pokud chcete pánské kožené náramky nosit, je třeba nosit jen ty a hodinky nechat doma. Oba doplňky není možné nosit ani odděleně na každé ruce. máte-li působit jako moderní muž, je nutno dát přednost šperkům nebo hodinkám.

 

Méně je více

Stejně jako u některých žen, lze i na mužích vidět množství řetízků a přívěsků. V případě, že nechcete vypadat, jako raper z amerického klipu, pak je nutno ubrat. Kouzlo šperků není o množství,ale o kráse. Aby se šperky líbily i něžnému pohlaví, je třeba vybírat elegantní a stylové kousky, které snesou kombinování s běžným oblečením i slavnostnějšími outfity.

 

Prsten

Pro většinu mužů je přijatelný jen ten snubní. Máte-li však chuť nosit prsten, i když ještě stálou partnerku nemáte, volte propracované a ne moc výrazné typy. Nosíte oblek? Pak raději vyměňte prsten za kvalitní a elegantní manžetové knoflíčky.

 

Pásek je vhodný vždy

Pásek je patří mezi přirozené pánské šperky a doplňky, které nevzbuzují žádnou nevoli, naopak jde o ceněnou část outfitu. Výrazné páskové spony patří k oblečení všednímu, elegantní pásky jsou vhodné k obleku.

 

Čistota je tím nejlepším šperkem

 

Nezáleží na tom, zda budete mít drahé šperky, když vaše oblečení bude smrdět a odpuzovat už po prvním pohledu. Pánské přívěsky, náramky, hodinky, to vše jsou doplňky, které mají povýšit outfit na vyšší úroveň. Pokud však bude základ v podobě oblečení špinavý, sebekrásnější šperk to nezachrání!

 

Nosíte pánské šperky?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz