Jak najít nové pracovní místo s Žirafa.cz

Bez práce nejsou koláče, zní staré české pořekadlo. Kdyby jen koláče! Člověk bez práce nebo v špatně ohodnoceném zaměstnání často propadá depresi a zoufalství. Složenky se kupí a s nimi roste i finanční částka, kterou je nutné vynaložit na svůj spokojený život, pokud si chcete plnit svoje sny a životní cíle  a nechodit spát s kručícím žaludkem je potřeba se odhodlat ke změně.

Pracovní úřad z dlouhodobého hlediska nic neřeší, protože čím déle člověk hledá novou práci , tím déle mu pak trvá zařadit se do běžného života. Personální agentura Žirafa.cz vám přináší rady a tipy, jak postupovat v případě, že jste se ocitli takzvaně „na dlažbě“ nebo poptáváte lepší pracovní místo.

Nepřestávejte být aktivní radí personalisté s Žirafa.cz

 

Ani člověk, který se ocitl v evidenci uchazečů o zaměstnání by nemněl zakrnět. To, že nemáte práci, rozhodně neznamená, že přestanete usilovat o nalezení volného pracovního místa. Vstávat kolem 10 hodiny je sice ze začátku fajn, protože i tělo si potřebuje odpočinout, ale neudělejte si z toho každodenní rutinu. Běžte večer spát, jako byste ráno měli vstávat do práce. Klasicky si natočte budík třeba na 7 hodinu ranní a mějte připravený seznam úkolů, které hodláte učinit.

pracovní místo

Pracovní místo

Seznam důležitých úkolů

Nejhorší ze všeho je zůstat stát na místě, litovat se a přemýšlet, jako nezaměstnaný. Naopak musíte přemýšlet, jako zaměstnaný a úspěšný člověk, který na sobě hodlá pracovat, rozšiřovat si obzory a učit se nové věci. Třeba jak správně napsat životopis, který byste měli jednou za čas upgradovat. Tedy doplnit o nové znalosti a zkušenosti. Naštěstí je tu pro vás personální agentura Žirafa.cz , která vám zdarma pomůže najít kvalitně ohodnocenou práci na základě svých letitých zkušeností a mnoha pracovních nabídek ze svého seznamu.

Jednoduše vyplňte formulář na www.zirafa.cz

Vše lze učinit z pohodlí domova. Na internetu najdete vzory, jak napsat poutavý životopis. Personální agentura Žirafa.cz vám dle vašich požadavků a vyplněných indicií zašle nabídky pracovních míst. Učinit toho můžete však mnohem více. Díky online webinářům a kurzům lze dále rozvíjet své schopnosti. Člověk se v podstatě učí celý svůj život. Důležité je pouze nezůstat stát na jednom místě.

Žirafa.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz