Jak na nákup a profesionální servis kompresorů

Většina firem se v současnosti neobejde bez služeb, které jsou vykonávány za pomocí stlačeného vzduchu. Pokud i vy uvažujete o nákupu nového kvalitního kompresoru do průmyslové výroby, anebo potřebujete opravit ten stávající, měli byste zvolit spolehlivého partnera. Výbornou volbou je společnost MACRO KOMPRESORY s.r.o., kterou si představíme podrobněji.

macro-kompresory

Profesionální prodej a servis kompresorů

Ať už se rozhodnete kompresor zakoupit, nebo opravit a zkontrolovat stávající, zmiňovaná firma se o vše postará. Na českém a slovenském trhu působí již od roku 1997. V minulosti ji bylo možno najít pod označením Ing.Roman Macurek – MACRO. Jedná se o montážní, dodavatelskou a v neposlední řadě servisní firmu pohybující se v oboru průmyslového chlazení a práce se stlačeným vzduchem. Je také distributorem nejznámějších zahraničních firem, mezi které patří GD BELLISS & MORCOM Ltd., OMEGA AIR d.o.o. nebo BLITZROTARY GmbH.

Pestrá nabídka služeb

Vybírat si z nabídky zmiňované společnosti můžete například vysoce kvalitní šroubové a pístové kompresory s pracovním tlakem mezi 3 až 400 bary. K dispozici jsou i bezmazé pístové atmosférické kompresory určené na vyfukování PET láhví a pro stlačování speciálních druhů plynů. Volit lze ale i jakákoli jiná zařízení pro upravování stlačeného vzduchu a mnohých plynů, jako jsou vymrazovací či absorpční sušičky a filtry. Potřebujete-li kompletní technologii PET, máte vyhráno. Vyfukovací stroje a linky vám budou dodány přímo na míru. Firma dodává a poskytuje servis těchto přístrojů i pro značky Kofola, Coca Cola a další.

Spolehlivý servis

Mimo dodávku a montáž přístrojů zajišťuje firma MACRO KOMPRESORY s.r.o. i komplexní servis, a to nejen kompresorů a chladicích strojů, které prodává. Obrátíte-li se na její služby, můžete si být jisti tím, že vás kompresory a veškerá zařízení určitě nezklamou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz