Jak myslet jinak?

Dívat se na situace z různých pohledů, kreativně myslet a nacházet nové příležitosti, možnosti a řešení – to vše se můžete naučit. Přestože jste splnili povinnou školní docházku, na jedničku absolvovali střední školu a před titulem se pyšníte titulem, vzdělávání a osobní rozvoj tím rozhodně nekončí. Virtuální kurzy vám pomohou změnit úhel pohledu.

Začněte myslet jinak

Svět nemusíte sledovat a chápat pouze z jednoho stanoviska. Existuje spousta různých možností a řešení, o nichž nemáte pravděpodobně ani tušení. Z tohoto podnětu vznikl virtuální kurz s názvem „Jak myslet jinak“, jehož posláním je naučit každého účastníka, jak být kreativní a hledat nová, unikátní východiska.

Virtuální kurzy organizuje František Hroník, psycholog s dlouholetou praxí. V České republice a na Slovensku jako první aplikoval kognitivně behaviorální psychologii v byznysu. František Horník je zakladatelem významné společnosti Motiv P, přičemž jeho role ve firmě je lektor a kouč. Kurz „Jak myslet jinak“ je pod vedením právě tohoto odborníka.

Pro koho je kurz určený?

Virtuální kurz, jehož cílem je změnit pohled na věci, je vhodný pro každého, kdo se chce neustále rozvíjet v osobním i profesním životě. Některým věcem vás ani ta nejprestižnější škola nenaučí. Virtuální kurz vás naučí vnímat věci a dívat se na situace z mnoha hledisek, což oceníte v téměř každé profesi. Zkušenosti uplatníte také v osobním životě.

Kurz je rozdělen na několik sekcí, přičemž se naučíte vnímat perspektivu, metodám změny perspektivy a technikám změny perspektivy. Dalšími sekcemi je zkušenost a definice situace. Virtuální kurz „Jak myslet pozitivně“ trvá 48 minut, přičemž ani jedna minuta strávená u videa nebude ztrátou času. Jeho cena je necelých 340 Kč. Tak málo vás dělí od informačně bohatého a poutavého virtuálního kurzu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz