Jak jednoduše uklidit kancelářské, nebo firemní prostory?

Jednou jsme seděly s kamarádkou v kavárně u dobrého “Latté” a probíraly jsme jedno téma za druhým. Samozřejmě jsme se neubránily proprat pracovní tématiku a v tu chvíli se mi svěřila s něčím naprosto šokujícím. Po pracovní stránce je vše v pořádku, ale jako velká alergička na prach v práci velice trpí. Jelikož její firma si na úklid prý moc nepotrpí, zaprášené police s šanony jí na náladě příliš nepřidají. Není proto divu, že polovinu pracovní doby stráví namísto vykonávání úkolů s kapesníkem v ruce. Zdali nechcete, aby takto o vaší firmě zaměstnanci mluvili, je nutno dbát na pořádek nejen doma, ale i v kancelářských prostorech.

sfg

Čisté kanceláře a firemní prostory jsou vizitkou nejen vaší, ale také celé firmy. Nikdo nebude rád pracovat v zanedbaném prostředí, a hlavně rád se do nich vracet. Zejména vědecké studie potvrdily, že zaměstnanci v čistém a hygienickém prostředí vykonávají efektivněji a rychleji svoji práci. To už stojí za to, co myslíte? J

Jak na to?

ffgfg

K dispozici máte dvě varianty. Za prvé můžete rozšířit z řad svých zaměstnanců o nový přírůstek ve formě uklízečky, nebo můžete zvolit variantu druhou a najmout si úklidovou firmu. Pokud se rozhodnete pro variantu druhou, tedy řešení s pomocí úklidové firmy, s největší pravděpodobností ušetříte spoustu peněz. Nejenže si nebudete muset pořizovat drahé čistící přístroje a desinfekční přípravky, ale také ušetříte na platbách, které byste museli jako firma za zaměstnance odvádět. Vše je naprosto jednoduché. Stačí si pouze dohodnout v jakém čase a časových intervalech bude úklidová firma docházet a zbytek už zařídí za vás a vy se můžete poté jen kochat nablýskanými prostory.

dvds

Co můžete od pravidelného úklidu kanceláří očekávat?

  • vysypání odpadkových košů, doplnění hygienických sáčků
  • vynesení odpadu včetně jeho třídění
  • utření prachu z nábytku, parapetů i veškerého zařízení
  • kompletní odstranění ohmatů ze všech dveří
  • vytření podlahy a vysátí koberců
  • mytí a uklízení nádobí
  • umytí a vyleštění kuchyňského dřezu, kuchyňské linky a otření elektrospotřebičů
  • Úklid kanceláře přizpůsobíme vašim potřebám! Samozřejmostí je také péče o čistotu toalet a koupelen.

 ddsvd

Autor článku: Štěpánka Pírková

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz