Jak vybrat firmu na úklid firemních prostor

Udržování čistoty je základem úspěšného podnikání. Nevěříte? Existují studie na to, že v čistém, srovnaném a celkově uklizeném prostředí se lépe pracuje. Mnoho firem nemá svou interní uklízečku a raději si najímají profesionální úklidové společnosti. Má to své výhody. Nemusí platit stálého zaměstnance, firmu si zavolají vždy jen na pár hodin.

vacuum-cleaner-657719_640

Ve vašem okolí pravděpodobně objevíte několik úklidových společností, takže budete postaveni před nelehký úkol vybrat si, která z nich je ta pravá. A opět platí, že pokud máte zájem o pořádný úklid firmy, vlastně se vůbec nevyplatí koukat jenom na cenu. Podle čeho tedy vybírat?

Zjistěte si cenové nabídky služeb

Tak přece jen. Řekli jsme si, že cena není rozhodující, ale určitě hraje významnou roli. Zjistěte si, jaké služby různé firmy poskytují (jestli například také umývají okna, čistí desinfekcí koupelny apod.) a kolik za ně chtějí.

Dívejte se na reference

Pokud má firma dlouholeté zkušenosti, je to rozhodně dobré znamení. Kvalitní firma bude rovněž schopna poskytnout reference od svých významných klientů. Například olomoucká firma Delta servis, která poskytuje firemní úklid, se taky nijak netají tím, že mezi jejich klienty patří České dráhy nebo Tesco. Jakmile uvidíte podobně velká jména, můžete si být jisti kvalitou. Asi nejlepší je, když se vám poštěstí znát někoho, kdo služeb dané firmy využívá, a narovinu se poptat, jak jejich úklid obvykle probíhá a jaká je s nimi domluva.

Tip: O kvalitě úklidu mluví i různá ocenění. U Delta servisu je to certifikace ISO 9001:2001.

Hledejte lidský přístup

Zajímejte se o to, jak jsou časově flexibilní. Můžete se dohodnout na úklidu například každou středu a pátek, ale co když se ve firmě stane nějaká pohroma a budete potřebovat úklid kanceláří v pondělí? Proto hledejte firmu s lidským přístupem, se kterou se dá dobře domluvit. Uvidíte, že nakonec budete spokojeni. Celý váš tým bude moct s klidnou hlavou pracovat a nebude si muset dělat starosti s tím, že je někde nepořádek.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz