Imunita v našem životě

Jednou z tradic na počátku jara je bezesporu jarní úklid, a téměř každá žena je zaneprázdněna jeho realizací a přípravou. Ač se jedná o často fyzicky velmi náročný úkon, spousta z vás jej zvládá s úsměvem a dostatkem energie, další část ženské populace velmi brzy zasáhne pocit méněcennosti, že nic nezvládají na výbornou, nebo také že se jim nezdaří upéct beránka dokonale podle představ.

Imunita

Imunita

Na nedokonalé detaily se naučme pohlížet s nadhledem, zaměřme se raději na svou fyzickou přítomnost těla i mysli. Důležité je nepropadnout proměnlivým náladám okolí, které se právě v tomto období projevují. Jestliže cítíte, že se vás pokouší skolit únava nebo nachlazení, zanechte úklidu a prohřejte se horkým čajem. Nedejte počínající rýmě a bolesti v krku šanci a začněte užívat dražé Wobenzym 3x denně a nedejte zánětu průdušek ani angíně šanci! Posilte si imunitu a nastartujte své tělo potřebnými enzymy zvenčí, lék je výsledkem rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40-letou léčebnou praxí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz