Hosting podle svých představ a potřeb aneb platíte jen za to, co využijete

Zakládáte webovou prezentaci firmy, internetový obchod, osobní portfolio či online magazín? Již máte zřízenou doménu, avšak hledáte hosting, kde projekt umístíte? Než si objednáte konkrétní hosting, měli byste si ujasnit, co od něj vlastně požadujete. Závisí to především na typu a velikosti webových stránek. Je zřejmé, že pro osobní portfolio si vystačíte s levnějším webohstingem než pro náročný e-shop. V následujících řádcích se podíváme na hostingy značky EXO HOSTING, jež patří mezi nejpopulárnější na trhu.

exo hosting

Společnost EXO TECHNOLOGIES, spol. s.r.o. se pyšní bohatým produktovým portfoliem, které vedle webhostingu a domén zahrnuje také virtuální servery a dedikované servery. Svým potenciálním i stávajícím klientům poskytuje bezplatnou online podporu. Nabízí celkem čtyři balíčky hostingů – Puzzle hosting, Neomezený hosting, Multi hosting a DNS hosting. A my se podíváme pouze na vlastnosti prvních dvou variant.

Neomezený hosting

Jestliže plánujete spuštění rozsáhlého e-shopu či velkého internetového projektu, který se bude neustále rozrůstat, přijde vám vhod neomezený hosting. Nespornou výhodou je neomezenost u mnoha parametrů – od velikosti prostoru, přes počet e-mailů, až po počet nezávislých FTP. Nejste vázaní ničím a při budování svého projektu nejste nijak omezeni.

Puzzle hosting

Pro menší webové stránky, osobní portfolia a jednoduché online magazíny je vhodný spíše Puzzle hosting. Zde si sami nastavíte funkce a služby, jichž využijete. Ve výsledku tedy zaplatíte pouze za to, co ve skutečnosti budete používat. Dle vlastních potřeb a požadavků si nastavíte velikost prostoru, počet e-mailových schránek, počet databází, počet FTP, velikost prostoru pro e-maily či velikost prostoru pro databáze. Dále si můžete zvolit SSH přístup a PHP.

Jakmile si objednáte webhosting značky EXO HOSTING, můžete ho ihned testovat. Zaplatit stačí do 14 dnů od objednání. Pokud fakturu nezaplatíte, dojde k okamžitému zrušení objednávky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz