Úložný prostor pro sociální zařízení, firmy i sportovní areály

Společnost POLAK CZ, s.r.o. byla založena v roce 1991 a od svého založení nasbírala již velmi bohatou praxi ve výrobě dílenského nábytku, montovaných hal, výrobků vybavujících šatny apod. Výroba od svého počátku probíhá v České republice v závodě, který byl postupně modernizován, a v současnosti jsou linky plně automatizované. Na stávajícím trhu se jedná o výrobce nejširšího portfolia vzájemně kompatibilního dílenského nábytku v naši republice.

plechové šatní skříně

Jednou ze samostatných oblastí, které se společnost věnuje, jsou plechové šatní skříně. Se schopným týmem vlastního vývojového oddělení firma vyrábí praktické kovové skříně s moderním vzhledem, které se stanou nejen funkčním pomocníkem pro pohodlné uložení potřebných věcí, ale i vhodným doplňkem vybraného interiéru.

K dispozici je pro vás několik odlišných typů plechových skříní, ze kterých vyberete přesně to, co potřebujete pro vaši firmu. Není tedy rozhodující, zda potřebujete malé skříňky do mateřské školky či zda vybavujete šatnu ve výrobní společnosti.

Pokud se jedná o šatnu sportovního areálu či libovolného místa s vysokou frekvencí lidí (například úložný prostor v obchodních centrech) jsou pro vás k dispozici maloobjemové šatní skříňky. K nabízeným skříňkám je zajištěn zámek s jednoduchou závorou a skříňky jsou vybaveny háčky pro lepší uskladnění věcí, případně policemi.

V případě menšího střídání se lidí a stálosti skříněk, například v továrnách, nemocnicích, bezpečnostních složkách a jiných firmách, jsou pro vás přichystané skříňky s většími buňkou, kde ve vybavenosti je háček i police pro lepší uskladnění věcí vašich pracovníků. Plechová šatní skříň obsahuje různé počty buněk.

Velikost je pro vás uzpůsobena a nábytek seskládáte přesně podle vašich potřeb, nejste v ničem limitováni.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz