Hledáte pohodové ubytování na Třeboňsku? Zkuste hotel Nežárka

Chcete-li strávit krásnou a poklidnou dovolenou uprostřed kouzelné přírody, vydejte se do jižních Čech, kde se nachází hotel Nežárka. Poskytuje to pravé pohodlí a umožní vám prožít odpočinkový i aktivní pobyt či netradiční firemní akci. Je obklopen hlubokými třeboňskými lesy a kousek od něj zurčí řeka Nežárka, po které je pojmenován.

Ubytování na Třeboňsku

Ubytování na Třeboňsku

Hotel Nežárka se nachází uprostřed Třeboňské pánve, v půli cesty mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní. Jedná se o kouzelné prostředí plné rybníků, lesů a luk, lákající k dlouhým výletům, procházkám, koupání a houbaření. Na dosah jsou známé zámky Hluboká a Červená Lhota, starobylý hrad Landštejn i historické město Soběslav.

Hotel Nežárka

Hotel Nežárka

Využijte domácí péči na Nežárce

Budova hotelu je po rekonstrukci a poskytuje pohodlné ubytování na Třeboňsku. Jelikož byla vystavěna do tvaru písmene „U“, ukrývá malé nádvoří, ideální pro nejrůznější slavnostní okamžiky. V hotelu Nežárka mají 20 příjemných pokojů dokonale uzpůsobených potřebám klientů a navíc poskytujících nádherný výhled na okolní krajinu.

Milovníci dobré české kuchyně si též přijdou na své. Hotelová restaurace s terasou nabízí vynikající jídla, klasické svíčkové často neodolají ani projíždějící cyklisté. Ke speciálním příležitostem slouží zdejší sklepní vinárna. Neméně oblíbenou variantou posezení u chutného jídla jsou pikniky na okolních loukách.

Vydejte se za dovolenou na Třeboňsko

Hotel Nežárka je skvěle vybaven jak pro rodiny s dětmi, tak pro pořádání firemních akcí. Hotelové prostory v zasedací místnosti, plně vybavené moderní konferenční technikou, pojmou až 50 hostů. Na své si zde přijdou též milovníci nejrůznějších sportů, především cyklistiky a turistiky. Novohradské hory jsou odsud vzdáleny necelých 30 kilometrů, daleko není ani Šumava. V případě horšího počasí můžete navštívit krytý hotelový bazén s protiproudem nebo si s přáteli zahrát kulečník a šipky.

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz