Hledáte originální dárek a máte smysl pro humor?

Lámete si hlavu s dárky k narozeninám nebo svátkům? Pokud jste duší vtipálci, máme pro vás tip, kde sehnat dárky pro muže, ženy i děti. Je to v oddělení ptákovin a krávovin. Krávoviny.cz, že neznáte? V klidu se usaďte, provedeme vás oddělením krávovin.

Tip na vtipný dárek pro muže i ženy

Co třeba toaletní papír s kámasútrou? Originální dárek a troška erotiky k tomu? Těžko budete hledat originálnější dárek. Na každém útržku je jiná poloha z kámasútry. Konec konců, kde se lépe získává inspirace, než při dlouhé chvíli na záchodě?

kámasutra toaletní papír

Toaletní papír Kámasútra, Krávoviny.cz

 

Pokud je na vás erotický toaletní papír přeci jen trošku moc, je možné si vybrat i z jiných motivů, obzvláště vtipný je toaletní papír z motivem 5000 bankovky, daňového přiznání či svatební toaletní papír, který hlásí – Game Over. Jste-li fotbalovými nadšenci, potěší vás jistě motivy Sparty a Slávie.

daňové přiznání toaletní papír

Toaletní papír Daňové přiznání, Krávoviny.cz

 

Velice oblíbené jsou i společenské hry pro ,,dospělé”

Znáte člověče neboj se!…aneb AUTEM Z HOSPODY? Trocha alkoholu ještě nikomu neublížila. Další hra pro pařmeny, abstinenty nebrat! Hra obsahuje dvě varianty. Pro začínající pijany je tady lehká verze, pro ty ostřílené je druhý herní plán. Budete ti, co pojedou autem z hospody, nebo budete ti nekompromisní policisté? Zásobte se alkoholem a hurá do toho :).

člověče neboj se

Člověče neboj se! …aneb AUTEM Z HOSPODY, Krávoviny.cz

 

Máte rodinnou oslavu? Nebo byste raději strávili večer ve dvou?

Zahrajte si Cestu manželstvím. Vyzkoušejte si nanečisto úkoly, se kterými se budete v manželství potýkat dennodenně. Opět hra obsahuje dvě verze, jedna je pro pár, druhá je rodinná, kde budete mít příležitost poznat, jací jsou vaši příbuzní ve skutečnosti, a to se opravdu vyplatí vědět. Hra Cesta manželstvím obsahuje desítky veselých zvratů, skládací obrázky a zábavné bonusy.

cesta manželstvím

Cesta manželstvím, Krávoviny.cz

 

Máte chuť na trochu erotiky?

Pak je tady hra pro dospělé “Kámasútra aneb, co jste si vždy přáli zažít”. Je plna odvážných úkolů na hracích kartách, obsahuje desítky karet s erotickými polohami, sexy fotky a mnoho dalšího. Je to zábavná forma, jak se naladit na skvělý sex.

Kámasútra

“Kámasútra aneb, co jste si vždy přáli zažít”, Krávoviny.cz

 

Vtipné dárky pro muže

Zdá se vám váš přítel, manžel, kamarád vystresovaný? Pořiďte mu antistresové prso.

Jsme pivní národ, a tak jistě neuděláte chybu ani chladícím půllitrem.

Krávoviny.cz mají široký výběr i dárků pro děti. Od obřích hopíků, až po stavebnice. Vyberete zde dárky pro celou rodinu i všechny přátele, a co je nejlepší? Nebude vás to stát skoro nic, dárky začínají na 17 korunách.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz