Hledáme největší hráče v oblasti udržitelné energetiky v rámci střední a východní Evropy

Pro odvětví udržitelné energie bude finále soutěže KickOff klíčovou událostí.

Evropské společenství pro inovace v oblasti udržitelné energie KIC InnoEnergy je pořadatelem finále soutěže KICkoff 20. září 2016 ve Varšavě.  Udílení cen i následná konference budou pro všechny účastníky jedinečnou příležitostí seznámit se blíže s nejvýznamnějšími energetickými společnostmi z oblasti střední a východní Evropy. Pro návštěvníky to bude také skvělá příležitost k seznámení se s nejnovějšími podnikatelskými záměry a inovacemi v tomto rychle se vyvíjejícím oboru.

soutěž

Jedním z účastníků konference budou také mimo jiné  Jason Saltzman, který je známým americkým podnikatelem v oblasti technologií a proslavil se především tím, že je spoluzakladatelem komunity Alley NYC a Paul Papadimitriou, který je uznávaným expertem v oblasti digitální revoluce a její transformační vliv na sektor podnikatelů. Rovněž je zakladatelem společnosti Intelligencr, jež se zabývá poskytováním poradenství z oblasti inovačních strategií.

Christo Balinow, ( Business Development Manager pro oblasti North America, CEE and Middle East ze společnosti KIC InnoEnergy) o této nadcházející akci  prohlásil, že jde o místo, kde se setkají největší kapacity v oboru udržitelné energie. Díky jedinečné platformě, kdy se skvělé podnikatelské nápady střetávají s potencionálními investory. Díky tomu získají inovace příležitost stát se obchodní skutečností.  Jeho přáním je vyzvat všechny klíčové hráče v tomto oboru, aby se u této příležitosti sešli a rovněž pomohli s rovojem nových nápadů napříč celým světem energetiky.

soutěž

V průběhu akce budou oceněni nejvýznamnější start-upy, vynálezci, malé a střední podniky z regionu.  Tvůrci udržitelných inovací, kteří se umístí na prvním místě, obdrží odměnu ve výši 10000 Eur, na druhém místě obdrží 5000 Eur a autoři inovace na třetím místě získají 3000 Eur. Vítězové získají také odborné poradenství, jejich podnikatelský model bude vyhodnocen a bude jim umožněno podat si přihlášku do akcelerátoru KIC InnoEnergy Higway®, který zajišťuje podporu a také financování projektů do výše 150000 Eur.

Chcete se zúčastnit finále KICkoff seznámit se s dalšími účastníky? Zaregistrovat se můžete zde.

 

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz    

Tiskové-zprávy.eu   

1 Komentář od “Hledáme největší hráče v oblasti udržitelné energetiky v rámci střední a východní Evropy”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz