Galavečer profesionálního boxu

Zveme vás všechny na výjimečný galavečer profesionálního boxu. Akce se bude konat 5. března od 18:15 v Plzeňské HM aréně. Jedná se o největší sportovní klání v boxu, které se na území ČR pořádalo. Akci pořádá bývalý boxer Lukáš Konečný spolu s německou profesionální stájí SES.

Box v Plzni

Box v Plzni

Na co se můžete těšit?

Jedinečná akce vám představí nejlepší boxery českého i světového boxování. Těšit se můžete na čtyři zápasy o titul.

Přímo v akci uvidíte „Andělskou pěst“ Fabianu Bytyqi, Lucii Sedláčkovou, Ondřeje Pálu, Josefa Zahradníka, Tomáše Schwarze a Štěpána Horvátha.

Právě Ondřej Pála, který se po dvouleté pauze vrací vám připraví exhibici v tříkolovém utkání mezi ním a Dannym Williamsem, boxerem, který jako jediný knockautoval Mika Tysona.

box

Galavečer v přímém přenosu

Celý galavečer bude vysílán v přímém přenosu na NOVA SPORT a německé televizi MDR. Program bude přenášen nejen do české a německé televize, sledovat ho mohou diváci také v Itálii, Turecku.

 

 

 

 

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz