Hledáte časově a finančně nenáročný sport?

Rozhodli jste se udělat něco pro své tělo, pro svou fyzickou kondici, své zdraví a také pro psychickou pohodu a chcete začít sportovat? Nezajímají vás kolektivní sporty, ale chcete se při sportování soustředit jen sami na sebe, na své vlastní výkony a překonávání svých vlastních hranic?

Není nic lepšího, než běh. Právě běhání se stává stále populárnějším sportem, který je vhodný prakticky pro každého. Můžete běhat kdykoliv, kdekoliv a jak dlouho chcete. Běhání není ani finančně náročné, i když něco budete muset do začátku také investovat.

Začínáte s během? Co budete potřebovat?

Jednoznačně pevnou vůli a odhodlání. Bez toho to nejde. Zapomínat ale nesmíte ani na správné vybavení. Základní vybavení každého běžce je kvalitní sportovní běžecká obuv. Obuv je pro běh nesmírně důležitá. Nejdůležitější je, aby byla obuv pohodlná i při delších bězích. Musí poskytovat dostatečnou podporu kotníkům, které jsou při běhu nejvíce namáhané. Musí být také dostatečnou ochranou pro nohy. Proto je vhodné vybírat obuv od renomovaných výrobců a specializovaných značek.

I oblečení je důležité

Pro pocit při běhu je důležitá nejen obuv, ale celkově běžecké oblečení. Pokud se vydáte běhat a už po pár metrech vás začnou škrábat mezi stehny běžecké kraťasy, opět to není dobře. Běžecká trika musí být dostatečně prodyšná, aby odváděla pot, ale musí zároveň bránit tělu v prochladnutí. Běhat se dá za každého počasí, ale musíte mít do příslušného počasí to správné oblečení.

Nechte si poradit

Jestliže s výběrem běžecké obuvi a oblečení nemáte dostatek zkušeností a chcete se vyhnout nevhodnému nákupu, nechte si poradit. Nejčastější možností je přijít do obchodu a nechat si poradit od prodavače. Prodavači jsou mnohdy nezkušení a v dané oblasti také nemají potřebné znalosti.

Je tu ovšem ještě jedna možnost – běžecká speciálka Můjběh. Stránky Můjběh.cz jsou specializovaným portálem o běhání a specializovaným prodejcem potřeb pro běhání. Nabízí zde k prodeji boty a oblečení od předních značek. Jako dlouholetí specialisté v oboru vybírají jen skutečně kvalitní oblečení a doplňky.

Vlastní tým aktivních běžců testuje všechny nabízené boty. Znají tak dokonale jejich přednosti a charakteristiku a mohou vám skutečně odborně poradit s výběrem.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz