Filmy a seriály dostupné každému

V dnešním uspěchaném světě si jistě každý z nás odpočine u sledování dobrého filmu nebo seriálu. Videopůjčovny však pomalu vymizely a na nákup všemožných DVD nebo BD nejsou ani peníze, ani místo. Řešením by jistě mohla být nějaká on-line půjčovna filmů, ale jejich katalogy jsou bohužel až žalostně prázdné. Co tedy zbývá pro normálního uživatele internetu?

Online filmy

Online filmy

Stahuj nebo přehrávej

Uživatelsky nejpříjemnějším řešením jsou servery pro sdílení dat nové generace, jako je například prehrajto.cz. Všechny filmy a seriály zde sdílejí sami uživatelé a tak tu najdeme jak díla v originálním znění s titulky, tak také spoustu filmů a seriálů s českým dabingem. Vše je možno brát jako soubory ke stažení nebo bez zbytečného čekání přehrát online. Jednoduše ve vyhledávači najdeme co nás zajímá a o pár kliknutí myší a vteřin později to již můžeme pohodlně sledovat.

Sleduj online, kdykoliv, kdekoliv

Podobné služby fungují na základě příjmů z reklamy a drobných dobrovolných poplatků. Po registraci máme přístup k celé obsáhlé knihovně čítající stovky titulů. Jediným omezením pro nás bude sledování reklamy a většinou také časové omezení. Nemůžeme tedy službu využívat 24 hodin denně. Pokud nejsme náruživým filmovým a seriálovým fanouškem, bohatě si vystačíme i s touto bezplatnou verzí služeb. Jako prémiový uživatel však můžeme sledovat obsah kdy se nám zachce.

Přehraj to neomezeně za pár korun

Za cenu jednoho oběda nebo pár piv dostaneme neomezený přístup k obsahu v té nejvyšší kvalitě. Můžeme si tak vychutnat filmové novinky ve formátu Full HD, stahovat filmy neomezenou rychlostí, přehrávat obsah bez reklam. Zkrátka se můžeme plně soustředit na kulturní zážitek a úžasně si u sledování odpočinout.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz