Kapela 100na100 pokřtila své třetí album

Minulý rok byl, co se kulturního vyžití týče, opravdu nic moc. Nezbývá než doufat, že příští měsíce nám nepřinesou podobné rozsáhlé zákazy všech kulturních akcí, i když to teď bohužel vypadá spíše naopak… Vždyť kultura je jedna z mála věcí, která dokáže člověka povzbudit i v této těžké době. Své o tom ví i rocková kapela 100na100, která využila zákaz koncertování po svém – jak jinak než tvorbou hudby. Začátkem října tak měli její fanoušci možnost poslechnout si nejnovější album s názvem Blbej ro(c)k a alespoň část písní z tohoto alba uslyšet naživo na jednom z koncertů.

Konečně zase koncert naživo

Křest CD proběhl 1. října v Ostravě v rámci společného koncertu s kapelami Bastard, Grog a Coincidence. A že to byla povedená akce! Po dlouhé době se už všichni těšili na další představení naživo, takže byli moc rádi, že se akci opravdu podařilo uspořádat. Pokračující koncert 2. října v Novém Jičíně, znovu s kapelou Bastard, tak byl jakousi připomínkou starých dobrých časů, kdy bylo koncertování před živým publikem samozřejmostí. Říká se, že sdílená radost se násobí a nám nezbývá než dát tomuto rčení za pravdu. Kapela 100na100 to na pódiu za nadšené podpory fanoušků parádně rozjela, takže atmosféra byla nezapomenutelná.

Tip redakce:  Film G. I. Joe 2: Odveta

Třetím albem to nekončí

Blbej ro(c)k je v pořadí již třetím albem kapely 100na100, předchozí alba mají název Přísahám a Lidi. Všechna alba si můžete zakoupit na oficiálních stránkách kapely. Anebo si je dorazte vyzvednout přímo na nějaký ten koncert. Zdálo by se, že po takovém úspěchu si kapela dá na chvilku pauzu, ale to by nesměli být pro hudbu tak zapálení. Takže jen co jim skončila práce na albu, už se něco dalšího chystá. Sledujte proto aktuality na stránkách kapely nebo na jejím facebookovém profilu, ať vám nic důležitého neunikne a dozvíte se všechny novinky včas.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz