Dušan Vrtal se stal novým předsedou představenstva SAPELI

9. srpna 2019 – Do pozice předsedy představenstva jihlavské rodinné firmy SAPELI, největšího výrobce dveří v České republice, byl s platností od 5. srpna jmenován Dušan Vrtal (42 let). Na pozici předsedy představenstva střídá Václava Bradáče, který zůstává na pozici místopředsedy představenstva a generálního ředitele firmy.

SAPELI patří k lídrům trhu v oblasti výroby dveří. Více než stoletá historie společnosti je výsledkem nejen kvalitního zpracování dveří, ale i strategického plánování vývoje firmy.

„V rodinné firmě je důležité umět včas předat odpovědnost nové generaci, která dokáže přinést nový pohled, myšlenky nebo postupy. V SAPELI tento čas nastal, proto dochází k postupnému předávání synovi Dušanovi“ říká Jaroslav Vrtal, který je v pozici předsedy dozorčí rady.

SAPELI má v současné době 375 zaměstnanců a úspěšně působí na českém trhu i v zahraničí. V uplynulém finančním roce 2018 přesáhl obrat firmy 900 milionů korun, zisk EBITDA dosáhl 99 milionů korun.

„Loňský roky byl pro SAPELI ve znamení růstu tržeb i objemu výroby, stejně tak o investicích do technologií. V letošním roce držíme obdobný růst základních ukazatelů, k čemuž směřují veškeré aktivity naší společnosti,“ říká Dušan Vrtal, nový předseda představenstva.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz