Držák na monitor pro všechny, kteří sedí často u počítače

Pokud musíte trávit hodně času u počítače, měla by vám něco říkat ergonomie pracoviště. Mezi její základy patří také správné umístění monitoru, aby netrpěly oči ani krk. To je občas docela těžké. Buď si musíte pořídit správně upravený stůl nebo držák na monitor. Druhá varianta je pochopitelně levnější.

16635-fiber-mounts-f80

Za nastavitelný držák monitoru vám poděkuje především krk. Je jasné, že pokud sedíte u počítače 8 hodin denně, nesetrváte celou dobu ve stejné pozici. Váš monitor pravděpodobně ano, pokud ho nedrží držák. Ten je totiž možné různě natáčet a přizpůsobovat. Jak moc, to už záleží na konkrétním modelu.

držák monitoru

Fiber Mounts F80

Jedním z cenově dostupných a široce nastavitelných je stolní držák na monitory Fiber Mounts F80.

Společnost Fiber Moutns je v ČR a SR známým autorizovaným distributorem a prodejcem držáků za bezkonkurenční ceny. Konkrétně model F80, o kterém se bavíme, mají zrovna ve slevě v e-shopu drzakyastolky.cz. Najdete ho tam za cenu 1299 Kč, přičemž u konkurence je k sehnání za necelé čtyři tisíce. Výbava tomu odpovídá, když otevřete odkaz kompletní nabídka stolních držáků na monitory, při porovnání jasně uvidíte, že za takovou cenu budete něco podobného shánět těžko.

držák

Co všechno umí?

Možnosti jsou nadstandardní. Obrazovku lze natáčet do stran, naklánět nahoru i dolů. Nechybí korekce roviny obrazovky či nastavení vzdálenosti od uchycení. Držák je určen pro monitory s úhlopříčkou 17 až 27 palců s hmotností do 6,5 kg. Je plně připraven na každodenní natáčení a naklánění, systém to vydrží.

držák4

Designově patří mezi ty hezčí, samozřejmě je vybaven schopností skrýt kabeláž. Nikde vám nevedou žádné dráty, vše je ukryté uvnitř. Fiber Mounts F80 je doporučován jak do domácností, tak do pracoven, kanceláří, jednacích sálů, prezentačních prostor či například call center.

držák5

Pokud se chcete podívat, co dalšího je na trhu, určitě vás zaujme akční nabídka stolních držáků na monitory. Jestli budete kupovat do firmy, vyplatí se vzít rovnou dva kusy. Dostanete množstevní slevu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz