Perfektně zorganizovaná akce? Nepodceňte sílu profesionální audiovizuální techniky

Plánujete důležitou akci nebo firemní event? Bez kvalitní audiovizuální techniky se v dnešní době neobejdete. Je to logické. Čím lepší technologie máte k dispozici v chytrých telefonech či televizích, tím více očekáváte od profesionálně připravených akcí. Jak techniku vyřešit jednoduše a zároveň kvalitně, aby návštěvníci neodcházeli zklamaní?

Audiovizuální technika

Se standardní audiovizuální technikou se setkáváme dnes a denně. AV technika je nepostradatelnou součástí firem, restaurací nebo škol. Jde například o mikrofony, projekční techniku, ale i stolní počítače a notebooky. Ty patří k základnímu vybavení a je možné, že je budete mít na místě akce k dispozici.

Tip redakce:  Elektrické grily jsou dobrým řešením do domu i bytu

Pokud však potřebujete kvalitní osvětlovací či ozvučovací techniku, velkoplošné projekce nebo kamerový záznam s profesionální obsluhou, určitě se vyplatí obrátit se na odborníky a audiovizuální techniku si pronajmout.

Pronájem audiovizuální techniky

Velkou výhodou pronájmu AV techniky je výběr ze široké nabídky vybavení. Profesionální firmy také často obměňují své portfolio produktů. A tak se nemusíte bát, že budete muset bojovat se zastaralými technologiemi. Pronajímatel vám navíc poradí i s umístěním a dalšími důležitými drobnostmi, které laika nenapadnou. Audiovizuální technika má specifické požadavky na prostor a je třeba počítat například s vhodným přístupem a vedením kabeláže.

3 tipy pro nezapomenutelnou akci

1.   Nepodceňte zvuk

Nepříjemné pískání mikrofonu. Lidé v zadních řadách neslyší řečníka. Lidé v předních řadách slyší, ale nerozumí. Řekněte. Měli byste na takovou akci dobré vzpomínky?

Tip redakce:  Rekonstrukce bytu či rekonstrukce koupelny nemusí být vždy problém

Ozvučit prostor vůbec není jednoduché. Vsaďte vždy na profesionální ozvučovací techniku. Konkrétní výběr techniky i následnou realizaci pak přenechte odborníkům. Budete mít o starost méně a zároveň jistotu, že zvuk bude na jedničku.

2.   Vyberte vhodné světelné efekty

Správné nasvícení vám pomůže doladit atmosféru a umocnit celkový dojem z akce. Zkonzultujte s pronajímatelem koncept světelných efektů a osvětlovacích technik. Poradí vám, jak dosáhnout kýženého výsledku.

3.   Realizace videoprojekcí

Plánujete-li akci většího formátu, můžete program vhodně doplnit videi. Vsaďte na velkoplošná zobrazovací zařízení. Jsou stále oblíbenější, hlavně při větších sportovních či společenských událostech.

Na koho se obrátit?

Hledáte tým zkušených pracovníků, kteří vám ochotně pomůžou a ušijí řešení přímo na míru? Obraťte se na odborníky z C-mont. Díky více než 14letům zkušeností vám dobře poradí jak při pronájmu, tak i prodeji, instalaci a servisu audiovizuální techniky.

Tip redakce:  Vířivé vany – užijte si příjemný relax s bublinkami

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz