Dotace na zateplení. Že ji nedostanete? Ale kdepak…

Klasika. Večer zapnu televizi a vidím dotace sem, dotace tam. Skoro jako by se tyto peněžní polštáře poskytovali pouze těm, kteří to potřebují nejméně. A já zrovna projížděl internet a hledal, jak správně postupovat při zateplování rodinného domu, který se chystáme rekonstruovat.

Pátral jsem dál a dál, hledal si veškeré dostupné informace, pročítal diskuze. Většinou jsem narážel na negativní zkušenosti, pochybnosti vyjádřili i naši známí. „Stejně to nedostaneš, seš moc malá ryba“, říkali mi. A já už pomalu začal být smířený s tím, že celou opravu budeme muset zafinancovat s manželkou sami. Ale že budeme zateplovat, to jsme byli pevně rozhodnutí.

O pár dní později jsem shodou náhod narazil na webovou stránku Státního fondu životního prostředí ČR, kde se problému dotací na zateplování zrovna věnovali. Super, přesně tohle jsem hledal, pomyslel jsem si. Ovšem čím dál více informací jsem z webu dostával, tím skeptičtější jsem byl. To snad abychom postavili nový dům, asi by to bylo jednodušší.

Zkusil jsem tedy vyhledat podobný dotaz, jako na úplném začátku: dotace na zateplení. Už jsem nevynechával reklamní sdělení, a na první z nich, web www.dotacezatepleni.cz, jsem kliknul. Najednou mi všechno připadalo jednoduché. Stačilo pár telefonátů, kde jsem zjistil, že za webem stojí Skupina IVF, ulice Teslova 1129/2b, Ostrava – Přívoz. To máme takřka přes ulici, hurá, vykřikl jsem.

Pak už to šlo rychle. Druhý den přijel na konzultaci pan Vojtěch Šimíček, se kterým jsme dojednali podrobnosti, všechno jsme podepsali – obzvlášť mě zaujalo, že za celou službu zaplatíme až po schválení dotace – a pustili jsme se do zateplování. Dotaci jsme samozřejmě dostali a dnes se pochybovačům z tepla domova smějeme.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz