Přivýdělek na internetu? Žádný problém!

Máte sice stálé zaměstnání, ale většinu volného času trávíte zbytečným poflakováním na internetu? Nebo jste student a každá koruna se vám hodí? V dnešní době je velice rozsáhlá forma výdělku na internetu. Mnoho lidí považuje přivýdělek na internetu za podvod, ale ve všech případech tomu tak není. Nejde sice o velké sumy a musíte počítat s tím, že pokud chcete něco získat, musíte do toho něco investovat, každopádně výdělek na internetu nereálný není. Přináším vám několik tipů, jak si přivydělat na internetu, aniž byste byli podvedeni.

internet

Vyplňování dotazníků

Existuje několik desítek podvodných stránek, které vám nabízejí za vyplňování dotazníků peníze, které nakonec nedostanete. Nepodvodných stránek najdeme o něco méně, ale nemusíme o nich pochybovat. V České republice máme několik stránek, které vám zasílají pravidelně na e-mail dotazníky, za jejichž vyplnění si můžete vydělat menší hotovost. Nejedná se o žádnou velkou sumu, ale pokud jste vyhovující respondent, můžete dotazníků dostat i několik za měsíc. Mnohdy vám mohou nabídnout i vyplňování dotazníků přes telefon, případně online přes webcameru, za což si můžete vydělat mnohem větší sumu, než vyplňování na internetu. Peníze jsou většinou vypláceny na účet od určité hotovosti, případně čtvrtročně. 

Copywriting

Mnou nejosvědčenější a nejoblíbenější forma internetového přivýdělku. Pokud máte alespoň trochu talent na psaní článků, zvládáte základy českého jazyka a máte dostatečnou fantazii, můžete si přivydělat tím, že budete psát články na přání, případně budete prodávat texty ze šuplíku. Takovýto přivýdělek vám může hodit několik stovek měsíčně a pro mě osobně je to i zábavná forma, jak strávit volný čas jinak, než bezmyšlenkovým projížděním internetu. Existuje několik portálů pro copywriting, stačí pouze hledat.

Prodej oblečení

Prodej oblečení se neřadí až tak mezi internetové přivýdělky, ale nebojím se ho zde zařadit. Pokud máte doma velké množství nevynošeného oblečení, nebojte se nabídnout jej na internetu. Pokud je zboží moderní a nabídnete ho za dobrou cenu, můžete si tak vydělat dobrou finanční sumu. Nejedná se zde samozřejmě jen o prodej oblečení, můžete také prodávat zboží a elektroniku, které již nevyužijete.

Nabízení reklamy

Slušnou sumu peněz si můžete vydělat i v případě, že vlastníte svůj vlastní web, případně facebookovou stránku, která má dostatek návštěvníků. Můžete zde sdílet reklamy, za které vám bude zaplaceno. Je to skvělá a jednoduchá forma, opět se nejedná o žádné tisíce, ale nemusíte pro to udělat téměř nic.

Klikačky a surfbary

Klikačky a surfbary jsou poslední formou přivýdělku, který vám dnes nabídnu. Já osobně s tímto zkušenosti nemám, ale dá se i vydělat tím, že budete klikat na reklamy, případně se vám v pozadí počítače objevují reklamy, díky kterým si můžete něco málo vydělat. Tento výdělek hodnotím jako nejméně povedený a nejmenší, ale je to možná tím, že s ním nemám zkušenosti.

Teď už je jen na vás, jakou formu internetového přivýdělku zvolíte. Já sama si tímto přivydělám několik stovek korun měsíčně, které se mi, jakožto chudému studentovi, opravdu hodí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz