Díky výkupu nábytku se zbavíte svých starých nepotřebných věcí pohodlně a výhodně

Díky výkupu nábytku se zbavíte svých starých nepotřebných věcí pohodlně a výhodně

Všichni chceme mít svůj domov zařízený pěkně a útulně, to je samozřejmé. Pro každého z nás to však znamená něco jiného. Někdo dává přednost modernímu minimalismu, jiný se rád obklopuje starými věcmi s příběhem. Právě takový retro styl je dnes velmi žádaný, ale pokud zrovna nepatříte mezi obdivovatele starožitností, nejspíš vás tolik nenadchne. Co když ale sami vlastníte kousky starého nábytku, které se vám do domu prostě nehodí? Nevyhazujte je hned na skládku, zkuste nejdříve kontaktovat výkup nábytku. Možná má právě almara po babičce nebo pradědečkův psací stůl, co na ně sedá prach ve sklepě, velkou hodnotu.

Výkup nábytku

Výkup nábytku

S profesionály jde vše pohodlně a jednoduše

Při vyklízení půd, sklepů, garáží nebo pozůstalostí po příbuzných se často najdou cenné skvosty, za které sběratelé starožitného nábytku dobře zaplatí. Běžný člověk ale obvykle nepozná, zda jde o starožitnost nebo ne. Proto je potřeba obrátit se na profesionály. Výkupem nábytku se zabývají specializované firmy, například Nábytek Ježek, výkup nábytku Praha 3. Ač firma sídlí v Praze, vykupuje starožitný nábytek i po celé České republice. Stačí se domluvit na návštěvě, při které pracovníci výkupu nábytku přijedou na určené místo a předměty v rámci nezávazného poradenství zdarma ocení. Pokud opravdu jde o starožitný nábytek, výkup může proběhnout rovnou na místě.

Nabídněte nejen starý nábytek, ale i další předměty

Při výkupu nábytku je zájem prakticky o jakékoliv zařízení domácnosti, ať už jde o celé sbírky nebo i jednotlivé kusy. Mohou to být psací stoly, židle, křesla, sofa, knihovny, komody, kredence, vitríny či truhly. Zájem je i o další vybavení domácnosti, kam patří například starožitné hodiny, zrcadla, lampy, rámy obrazů i obrazy samotné. Určitě se rádi podívají i na další staré věci jako jsou hračky, vojenské vybavení, filatelistické sbírky, sošky, hudební nástroje nebo mince. Máte-li doma staré knihy, tak vám nabídnou výkup knih. Domluvit se na výkupu čehokoliv, co se vám zdá staré a je pro vás už nepotřebné.

book

Výkup starého nábytku má smysl. Vždyť by byla škoda vyhodit bez užitku věci, které mohou být u někoho jiného ozdobou podobně zařízeného interiéru. Proč toho nevyužít, když tím navíc můžete získat i nějaké finance, ty se přece hodí vždy.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz