Báseň na přání

Hledáte ta správná slova ke slavnostním projevům, velkému životnímu jubileu či chcete originální přání k narozeninám? Obraťte se na Poetické studio A & N. Pod tímto názvem se skrývá žehunické studio skládající se ze dvou umělců. Ti tvoří originální básně, ručí jedinečností a bez souhlasu své výtvory nezveřejňují. Mimo psaní básní, poděkování, blahopřání a oznámení nabízí psaní reklamních textů a spolupráci s mateřskými i základními školami.

Básně pro zamilované

V purpurových polštářích
když večer ztiší
svoje umírání,
Tobě báseň píši.

Nevím si však rady –
ztěžka přemýšlím.
Snad kdybys byla se mnou,
směl bych ptát se, nevíš – li,

Báseň na přání

Báseň na přání

Pokračování najdete na webových stránkách www.basennaprani.cz.

hlavička obrázek

Novinky – fotoalba ku příležitosti

A stejně tak, jako se vyjadřujeme slovy, můžeme naše sdělení přenést i do vizuální podoby na fotografii. Studio nově nabízí tvorbu originálních fotoalb, která jsou vždy zaměřena na konkrétní příležitost – narození miminka, svatba, pro rybáře, dárek k narozeninám či svátku, … Fotoalba jsou autorskou tvorbou.

https://basennaprani.cz/

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz