Dia dorty – chuť letošních Vánoc

Dia dorty, zákusky a cukroví budou během krátké doby velmi žádané zboží. Vánoce pomalu klepou na naše dveře. S nimi jakmile odezní předvánoční shon, přijde dobrá nálada, rodinná pohoda a mlsání. Jenže nic se nemá přehánět, proto je vhodné se zaměřit na takové potraviny, které neohrozí naše zdraví, tělesnou váhu a navíc je mohou konzumovat i členové rodiny s diabetem. Máte-li v rodině diabetika, pak jistě víte, že by se rozhodně neměl krmit klasickým cukrovím. Ovšem to neznamená, že občas každý nedostane chuť na něco sladkého. Jaký je vůbec rozdíl mezi klasickými a dia dorty? To si vysvětlíme v následujících řádcích

Dia dorty pro každého

 

Dia dorty
Dia dorty

Jestliže patříme k lidem, kteří netrpí diabetes a ani žádnou jinou alergií či poruchou – máme vyhráno. Vůbec nám neublíží, samozřejmě v omezené formě konzumovat klasické dorty či zákusky. Ty se podávají nejen u příležitosti nějakých oslav, jako jsou narozeniny či svatba. Mnoho lidí zamíří do cukrárny i ve všední den, aby si zpříjemnili den u kávy a dobrého zákusku. Problém nastává v okamžiku, kdy nám diagnostikovali diabetes nebo alergii. Dia dorty se připravují dle prověřených receptů, kde nechybí různé kombinace, takže si každý přijde na své.

Při jejich výrobě se respektují stravovací výjimky, jako jsou dia, bezlepkové a případné alergie. Dia dorty lze koupit již hotové nebo si nechat připravit na zakázku, podle vlastních požadavků. Kdo nepatří mezi vyhlášené kuchtíky, určitě tuto možnost ocení. Nejen ti, kteří se příliš s vařečkou a sporákem nekamarádí, ale také ti, kteří netuší jak dia dort připravit. Přeci jen se používá rozlišných ingrediencí a jeho příprava nemusí být nejsnadnější.

Tip redakce:  Luxusní dámské oblečení pro rok 2017

Jsou dia dorty vhodné i pro zdravé lidi?

Dia dorty mohou samozřejmě konzumovat i zdraví lidé. Nenacházejí se v nich žádné potraviny, které by zdravému jedinci nesedly. Ale stejně tak, jako by se měl i klasický dort baštit pouze občas s ohledem na rostoucí kilečka i dia dort nelze konzumovat v neomezeném množství. Místo klasických sladidel je použito takových, které diabetikovi neublíží, případně bezlepková mouka. Kalorie mu však rozhodně nechybí. Dort bez kalorií ještě bohužel nevynalezli.

dia dorty

Dia dorty

 

Zavolejte nám, pište, rádi vám poradíme

Kontakty:
E-mail: info@coolcook.eu
Info linka: 727 911 332
Dagmar Paličková: 602 444 910

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz