Buďte sexi během pár vteřin!

Buďte sexi během pár vteřin!

Udělejte si sexi křivky díky botům s podpatky. Budete vyšší a jak je známo, pár centimetrů dělá optické zázraky. Buďte štíhlá a sexi během pár vteřin.

 sexi nohy

Dokonalou a štíhlou línii mohou zvýraznit dobře zvolené boty s podpadky. Pokud nechcete po pár minutách trpět, máme pro vás pár triků a tipů, jak vyzrát nad nepohodlnými botami. Vysoké podpatky z vás udělají modelky.

Muži chtějí, abychom byly sexi a přitom nechápou, proč nosíme tak nepohodlné boty na podpatcích, když tenisky jsou tak pohodlné. Fakt je ten, že v teniskách vydržíme celý den, ale co si budeme povídat, jsou fajn, ale sexi, určitě ne.

Tip redakce:  Lichořeřišnice - učiněný zázrak při boji s bakteriemi

Jak vybrat správné boty na podpatku?

Při výběru je třeba volit botu, která doopravdy sedí. Překontrolujte si, že máte správnou šířku, velikost i výšku podpatku. Těsnější obuv je lepší než volnější, nebudete muset tolik namáhat svaly. Co pomáhá je koupě gelových či pěnových vložek, které jsou snadno k dostání v každé drogerii. Bohužel se ale i přes tyto doporučení a rady nevyhneme prvním bolestivým krokům v nových botách, ale brzy je rozhodíte a stanou se pohodlnou obuví.

 

Pár rad, jak boty rozhodit s co nejmenší újmou

Nesnažte se hned první den ujít dva kilometry nebo snad vydržet celý večer na plese. Nejprve si je obujte doma a zkuste s nimi uvařit, uklidit nebo vyžehlit, poté si můžete troufnout zajít s novými botami třeba na nákup. Nohy si musí zvykat na jiný sklon chodidla, styl chůze a hlavě jiný úhel v kotníku.

Tip redakce:  Svatba na statku je jedinečná!

 

Jak při chůzi vypadat elegantně?

Při chůzi je nutné dbát na to, že nejprve došlápneme na špičku a až poté na patu. Váha by měla zůstávat na přední noze. Elegantní chůze na podpatcích dosáhneme i tak, že se snažíme dělat drobnější krůčky.

 

Dopřejte nohám odpočinek

Po sundání bot si nohy vždy protáhněte a to tak, že párkrát zakroužíte kotníky a poté párkrát propnete a uvolníte špičku. Prsty si můžete procvičit tak, že je střídavě napínáte a krčíte. Pokud budete tato pravidla dodržovat, bude pro vás každá další chůze příjemnější.

Jak dopřát nohám odpočinek

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz