Dětské samolepky na zeď

Samolepky na zeď oživí pokoj

Hledáte pěknou dekoraci do pokoje vašeho dítěte? Něco co pokoj ozvláštní a přitom může mít i praktické využití? Pak vám doporučujeme pořízení samolepek na zeď.

Samolepky na zeď

Samolepky na zeď

V každém dětském pokojíku, zejména těch holčičích, se bude krásně vyjímat například strom se sovičkami. Stromek působí hravě a přitom kouzelně. U všech samolepek si ze široké škály můžete zvolit barvu i velikost, které přizpůsobíte přímo konkrétnímu pokojíku. Malým klukům se na zdi více mohou líbit dinosauři, kteří jsou také v různých provedeních.

Samolepky na zeď

Prázdná zeď či okno zaručeně ožije se jménem vašeho dítěte či mazlíčka. Velikost písmen si přizpůsobíte svým požadavkům, stejně jako barvu. Většina z nás si pamatuje, že jsme jako malí měli na dveřích či na zdi nalepený metr, aby naši rodiče věděli, jak v čase rosteme. Dnes si nemusíte ničit zdi či dveře nálepkami, které nepůjdou dokonale sundat, a namísto toho si dětský metr můžete koupit jako samolepku. Dětský metr je zároveň opatřen i jménem vašeho dítka, takže je naprosto unikátní.

Samolepky na zeď

Samolepky na zeď

Chcete si připomínat společné chvíli s vašimi dětmi? Pak nenechávejte vaše fotografie uložené pouze v počítači, ale pár si jich vyvolejte, ostatně jako to dříve bylo běžné! Nebo možná vás už obyčejné rámečky omrzely. Na zdích po hřebících zůstávají díry, to ale se samolepícími rámečky už nemusíte řešit. Vaše zeď zůstane čistá a hladká, a navíc ani nemusíte z rámečků utírat prach! Každý den si tak díky fotografiím můžete vy i vaše děti vzpomenout na společné zážitky.

Samolepky se lepí na hladký a čistý povrch a jejich nalepení nevyžaduje žádné speciální vybavení ani schopnosti, naopak – jejich aplikace je velmi jednoduchá.

Samolepky na zeď jsou hitem poslední doby a jejich použití se neomezuje pouze na dětské pokojíky. Ozdobit si jimi můžete jakoukoliv místnost v domě. Krásně se budou vyjímat v ložnici, v obývacím pokoji, stejně tak i v kuchyni či koupelně.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz